Mažesnysis Saliamono raktas (Lemegeton)

Tamsoje skendinčiose bibliotekų kertelėse, tarp senovinių rankraščių ir uždraustų knygų, yra vienas veikalas, kurio pavadinimas kelia ir siaubą, ir neapsakomą smalsumą. Tai „Mažesnysis Saliamono raktas“ (lot. „Lemegeton Clavicula Salomonis“), dar trumpiau vadinamas tiesiog „Lemegeton“. Tai ne pasakų knyga, o XVII amžiaus grimuaras – detali, sisteminga instrukcija, kaip iškviesti, suvaldyti ir priversti paklusti galingiausias anapusinio pasaulio būtybes.

Pagal legendą, šio grimualo autorystė priskiriama pačiam bibliniam karaliui Saliamonui. Sakoma, kad Dievas jam suteikė ne tik neprilygstamą išmintį, bet ir galią valdyti demonus bei dvasias. Pasinaudodamas šia galia, Saliamonas privertė demonus pastatyti jam garsiąją Jeruzalės šventyklą. Prieš mirtį jis esą surašė visą savo magišką žinojimą į knygas ir užrakino jas variniame inde, kad ateities kartos negalėtų piktnaudžiauti šia pavojinga galia.

Žinoma, šiuolaikiniai istorikai sutinka, kad tai tėra pseudoepigrafija – kūrinio priskyrimas garsiai istorinei asmenybei, siekiant suteikti jam autoriteto ir senumo patinos. Iš tiesų „Mažesnysis Saliamono raktas“ yra anoniminių autorių XVII amžiuje sudaryta kompiliacija, paremta daug senesniais viduramžių ir Renesanso magijos tekstais.

Knygos struktūra: Penkios galios knygos

„Lemegeton“ nėra vientisas tekstas. Jis sudarytas iš penkių atskirų knygų, kurių kiekviena skirta skirtingam magijos tipui:

1. „Ars Goetia“ (Goetijos menas): Pati garsiausia ir liūdniausiai pagarsėjusi dalis. Tai – detaliausias pragaro aristokratijos katalogas. Čia aprašomi 72 pagrindiniai demonai, kuriuos Saliamonas esą buvo įkalinęs. Kiekvienam demonui pateikiama išsami „byla“:

  • Vardas ir rangas: Jie turi titulus kaip karaliai, kunigaikščiai, markizai, grafai (pvz., Karalius Baelis, Kunigaikštis Agaresas).
  • Išvaizda: Aprašoma, kokiu pavidalu demonas pasirodo magui.
  • Galios: Nurodoma, ko jis gali išmokyti arba ką gali padaryti (suteikti žinių apie praeitį ir ateitį, išmokyti kalbų, surasti lobius, sukelti meilę ar neapykantą).
  • Sigilas: Kiekvienas demonas turi unikalų grafinį simbolį – antspaudą, kurį magas turi naudoti ritualo metu, kad galėtų jį iškviesti ir kontroliuoti.
  • Legionų skaičius: Nurodoma, kiek mažesnių dvasių legionų valdo kiekvienas demonas.

2. „Ars Theurgia-Goetia“ (Teurgijos-Goetijos menas): Ši knyga aprašo 31 dvasinį vadą ir jų pavaldinius. Šios dvasios yra mišrios prigimties – dalis jų geros, dalis piktos. Kitaip nei „Ars Goetia“ demonai, jos yra labiau susijusios su pasaulio kryptimis ir yra ne tokios pavojingos.

3. „Ars Paulina“ (Pauliaus menas): Pavadinta apaštalo Pauliaus garbei, ši dalis yra susijusi su angelų magija. Ji aprašo angelus, valdančius kiekvieną paros valandą, bei angelus, susijusius su Zodiako ženklais ir planetomis. Tikslas – pasitelkti šių angelų pagalbą ir įtaką.

4. „Ars Almadel“ (Almadelio menas): Ši knyga moko, kaip bendrauti su angelais, gyvenančiais keturiose dangaus sferose (Chorose). Ritualui naudojama speciali vaškinė lentelė, vadinama Almadeliu. Tikslas – gauti iš angelų teisingų atsakymų ir patarimų.

5. „Ars Notoria“ (Pažinimo menas): Tai seniausia „Lemegeton“ dalis, kartais laikoma atskiru veikalu. Jos tikslas skiriasi nuo kitų. Čia magija naudojama ne daiktams ar įtakai gauti, o patobulinti patį magą. Per specialias maldas, oracijas ir vizualizacijas siekiama gauti dieviškų dovanų: tobulą atmintį, iškalbą, greitą bet kokio mokslo suvokimą.

„Lemegeton“ magija yra sudėtinga ir reikalaujanti griežtos disciplinos. Tai nėra paprastas burtažodžių tarimas. Magas turi:

  • Pasiruošti: Apsivalyti, pasninkauti, laikytis celibato.
  • Pasigaminti įrankius: Specialią lazdą, kalaviją, apsiaustą ir kitus ritualinius objektus.
  • Nubrėžti magišką ratą: Tai – šventa, apsauginė erdvė, iš kurios magas negali išeiti ritualo metu, o dvasia negali į ją patekti.
  • Naudoti prievartą: Įdomiausia tai, kad magas veikia ne kaip demonų garbintojas, o kaip jų valdovas. Naudodamas šventus Dievo vardus ir galingus užkeikimus, jis priverčia dvasią pasirodyti ir paklusti jo valiai. Tai teologinis paradoksas: dieviška galia naudojama valdyti pragaro jėgas.

„Mažesniojo Saliamono rakto“, ypač „Ars Goetia“, įtaka Vakarų ezoterikai ir populiariajai kultūrai yra milžiniška.

  • Okultizmo atgimimas: XIX–XX a. sandūroje tokios organizacijos kaip Hermetinis Auksinės Aušros ordinas ir tokie garsūs okultistai kaip S. L. MacGregor Mathersas bei Aleisteris Crowley studijavo, vertė ir adaptavo „Lemegeton“. Crowley 1904 m. išleista versija „The Book of the Goetia of Solomon the King“ tapo moderniosios magijos klasika.
  • Populiarioji kultūra: 72 Goetijos demonai tapo neišsenkančiu įkvėpimo šaltiniu. Jų vardus, sigilus ir istorijas sutinkame visur:
    • Video žaidimuose: (pvz., Persona, Final Fantasy, Castlevania serijose).
    • Knygose ir komiksuose.
    • Kine ir televizijoje: siaubo filmuose, fantastiniuose serialuose.
    • Anime ir mangoje: (pvz., Fullmetal Alchemist, Jujutsu Kaisen).

Iš esmės, „Mažesnysis Saliamono raktas“ yra bandymas susisteminti ir suvaldyti nematomą pasaulį, paversti chaosą tvarka. Tai paminklas amžinam žmogaus troškimui pažinti paslaptis, įgyti galių ir peržengti jam nustatytas ribas.


XVII amžiaus grimuaras „Mažesnysis Saliamono raktas“ (Lemegeton)

Turinys

Įžanga
Goetija 1 dalis
Goetija 2 dalis
Teurgija 1 dalis
Pauliaus Menas 1 dalis
Pauliaus Simboliai 1 dalis
Pauliaus Menas 2 dalis
Pauliaus Simboliai 2 dalis
Almadelis


Įžanga

E. M. Butler savo įspūdingame Saliamono literatūros tyrime atmeta pavadinimą „Lemegeton“ kaip neturintį etimologijos ar pirmtako. Ji pabrėžia, kad nei Waite’as, nei Mathersas nešvaisto laiko informacijai apie šio žodžio kilmę. Tai tikrai ginčytina, nes yra įrodymų, kad jis galėjo kilti iš graikų ar lotynų kalbos šaltinių. Galime tik spėlioti, ką galvojo originalus „Mažesniojo Saliamono rakto“ sudarytojas, suteikdamas jam bendrą pavadinimą „Lemegeton“. Panašūs lotyniški žodžiai leidžia manyti „tas, kuris kalba su alkanais“ arba „tas, kuris kalba su šešėliais“. Graikiški panašumai perteikia idėją apie tą, kuris „vadovautų ritualui ar ceremonijai“. Abiem atvejais koncepcija iš esmės yra ta pati knygos kontekste, t. y. „tas, kuris iškviečia ir valdo dvasias per evokaciją“.

Jei pavadinimas yra dviprasmiškas, tai įvairūs tekstai, sudarantys kūrinio pagrindą, yra tokie pat. Nėra jokių įrodymų, kad „Goetija“ būtų senesnė už Josepho Wieruso „Pseudomonarchia Daemonum“ (1563 m.), kurioje pateiktas dalinis pagrindinių dvasių sąrašas. Vienintelė kita XVI a. nuoroda į goetijos dvasias yra Reginaldo Scoto „Discovery of Witchcraft“ (1584 m.), kurioje yra Wieruso lotyniško teksto vertimas. Tiek Wierusas, tiek Scotas įtraukia dvasių iškvietimo užkeikimą, bet nė vienas nepamini kitų tradicinių skyrių. „Teurgijos“ (antrosios „Lemegeton“ knygos) dalis, tikėtina, kilo iš Trithemiuso „Steganographia“. Bet net ir tokiu atveju, šių dviejų knygų kontekstas radikaliai skiriasi.

Tuo metu kai „Goetija“ yra susijusi su įvairių rangų puolusiomis dvasiomis, „Teurgija“ yra susijusi su dvasiomis, kurios valdo kryptis pagal kompaso rodyklę. Visas „Pauliaus Menų“ turinys išvardija dienos ir nakties angelus bei Zodiako angelus. Kūrinys viduje datuojamas 1641 m. Galiausiai, „Almadelis“ yra susijęs su angelais, valdančiais keturias pasaulio puses, bet jame nėra nei vidinio datavimo, nei nuorodų į kilmę.

Tradicinis Saliamono kaip autoriaus nurodymas, tikėtina, yra klaidingas. Kai kurios dalys, be abejonės, paimtos iš įvairių šaltinių, tokių kaip „Saliamono testamentas“ – reikšmingas vėlyvojo helenizmo periodo veikalas (100–400 m. po Kr.), Senasis Testamentas ir Koranas. Be to, idėja, kad karalius Saliamonas galėjo būti teksto autorius, yra nediskutuotina.

Bet kokiu atveju, įžvalgus skaitytojas gali pastebėti, kad trūksta „Ars Notoria“, laikomos penktąja „Lemegeton“ knyga. Iš tikrųjų nėra vieno standartinio rankraščio ar knygos su tokiu pavadinimu. Yra keletas skirtingų tekstų. Tai greičiau knygos stilius, naudojamas kaip talismanas įvairiems gebėjimams, pvz., atminčiai ir bendravimo įgūdžiams, sustiprinti. Yra išlikę nemažai pavyzdžių. Jos prijungimas prie „Lemegeton“ negalėjo įvykti anksčiau nei 1657 m., kai Jamesas Turneris išleido lotyniško varianto vertimą. Turnerio „Ars Notoria“ leidimas buvo išverstas iš Agrippos „Opera“ lotynų kalba, klasikinio „Trijų knygų apie slaptąją filosofiją“ leidimo, kur Agrippa ją įtraukė kaip priedą apie 1600 m. Tiek „Ars Notoria“ turinys, tiek kontekstas nerodo jokio ryšio su dvasių sąrašais, kurie sudaro didžiąją dalį „Mažesniojo Saliamono rakto“ medžiagos.

Dėl šios priežasties susilaikiau nuo jos įtraukimo į šį naują leidimą.

Šio leidimo tekstas yra sudarytas iš Britų bibliotekos Sloane rankraščių Ms 3825 ir 2731. Tai patys išsamiausi ir viduje nuosekliausi rankraščiai.

Bendrą daugelio tekstų turinį sudaro dvasinių būtybių sąrašas. „Goetija“ yra vienintelė knygos dalis, kurioje pateikiami nurodymai, kaip šios būtybės turėtų būti iškviečiamos. Be šių žinomų faktų, mažai ką daugiau galima pasakyti apie „Lemegeton“.

Nėra nieko ypatingo, kas galėtų jį išskirti iš kitų to laikotarpio grimuarų. Apskritai tai yra angelų ir demonų sąrašas, bei nurodymai, kaip juos iškviesti ir valdyti.

„Goetijos“ populiarumą tikrai galima sieti su Aleisterio Crowley pastangomis, kai 1900 m. jis užsakė McGregorui Mathersui parengti leidimą iš rankraščių. Tai, kad Mathersas niekada neužbaigė savo užsakymo, galima priskirti jo santykių nutraukimui su Crowley po to, kai buvo išmestas iš Hermetinio Auksinės Aušros ordino, ir Crowley santykių nutraukimui su ordinu tuo pačiu laikotarpiu. Užuot užbaigęs darbą pridėdamas „Teurgiją“, „Pauliaus Menus“ ir „Almadelį“, Crowley pasirinko lengviausią kelią ir išleido dalinį tekstą. Įdomu pastebėti, kad Crowley įtraukė kai kurias iliustracijas, skirtas „Teurgijai“, o tai rodo, kad Mathersas ketino išleisti visą veikalą.

Keletas įdomių detalių, kurias Crowley įtraukė į savo leidimą, buvo graikiškas prakeiksmas, „Begimio ritualas“, Abramelino kvadratas ir goetijos iškvietimų vertimas į enochų kalbą. Taip pat įdomus buvo jo esminio esė „Inicijuotoji ceremoninės magijos interpretacija“ įtraukimas. Apie pastarąjį galima pastebėti, kad Crowley buvo atsisakęs magijos kaip visiško absurdo ir parašė esė, siekdamas paneigti jos pagrįstumą. Tai buvo laikotarpis, kai Crowley, paveiktas Alleno Bennetto, susidomėjo budizmu, po to, kai Bennettas atsisakė magijos ir priėmė šią religiją.

Crowley susidomėjimas „Goetija“ tikriausiai kilo iš Bennetto įtakos Crowley magijos mokymosi metu. Žinoma, yra garsioji istorija apie tai, kaip du magai susitiko, ir Bennettas pastebėjo, kad Crowley „žaidė“ su „Goetija“, o Crowley atsakė, kad nieko panašaus nedarė. Vėliau Crowley iš tiesų naudojo „Goetiją“ Bennetto labui.

Goetijos iškvietimų vertimo į enochų kalbą įtraukimas tvirtai rodo, kad Crowley mažai suprato enochų sistemą, kurios mokė Hermetinis Auksinės Aušros ordinas. Nė viena sistema neturi daug bendro. „Goetija“ yra veikalas, skirtas Klipotinių (Qlippothic) būtybių iškvietimui, o enochų sistema naudojama Aukštesniosioms Dvasioms iškviesti. Vėliau savo karjeroje Crowley pasižymėjo enochų magijos srityje, tačiau tuo ankstyvuoju laikotarpiu jis buvo linkęs daryti prielaidas apie sistemą, gerai jų neapgalvojęs.

Gaila, kad Crowley niekada neužbaigė „Lemegeton“, įtraukdamas likusią rankraščio medžiagą, nors yra įrodymų, kad jis ketino vėliau ją išleisti atskiru leidimu. Negaliu atsistebėti, kad O.T.O. [Ordo Templi Orientis] praleido progą, kai neseniai išleido tikrą antrąjį knygos leidimą, neįtraukdami viso turinio. Bet kokiu atveju, niekas nesiryžo parengti skaitomo veikalo leidimo nuo Matherso/Crowley leidimo 1903 m.

Šiame leidime mes atkūrėme visas iliustracijas iš Sloane Ms 2731. Nuoseklumas buvo išlaikytas atidžiai išnagrinėjus abu rankraščius.

Tikimės, kad „Pilnas Mažesnysis Saliamono raktas“ papildys esamą Saliamono literatūros rinkinį.


Goetija: 1-oji Knyga

1. Baelis – Pirmoji pagrindinė dvasia yra Rytuose valdantis Karalius, vadinamas Baeliu. Jis padaro žmones nematomus, jis valdo 66 legionus žemesniųjų dvasių. Jis pasirodo įvairiais pavidalais, kartais kaip katė, kartais kaip rupūžė, kartais kaip žmogus, o kartais visais šiais pavidalais vienu metu. Jo balsas labai kimus. [Dvasios nuo 1 iki 36 randamos A1 puslapyje]

2. Agaresas – Antroji dvasia yra Kunigaikštis, vadinamas Agaresu. Jis yra Rytų galioje ir pasirodo kaip dailus senolis, labai romiai jojantis ant krokodilo, ant kumščio nešantis vištvanagį. Jis priverčia bėgti tuos, kurie stovi vietoje, ir sugrąžina pabėgėlius. Jis gali iš karto išmokyti visų kalbų. Jis taip pat turi galią naikinti tiek antgamtinius, tiek žemiškus titulus ir sukelti žemės drebėjimus. Jis priklausė Dorybių ordinui. Jis valdo 31 dvasių legioną.

3. Vasago – Trečioji dvasia yra galingas Princas, tos pačios prigimties kaip Agaresas, jis vadinamas Vasago. Ši dvasia yra geros prigimties ir jos pareiga yra atskleisti praeities ir ateities dalykus bei atrasti visus paslėptus ar prarastus daiktus ir t.t. Jis valdo 26 dvasių legionus.

4. Gamiginas – 4-oji dvasia vadinama Gamiginu, didis Markizas. Jis pasirodo mažo arklio ar asilo pavidalu, o vėliau – žmogaus pavidalu. Jis pasirodo šeimininko prašymu ir kalba kimiu balsu. Jis moko visų laisvųjų menų ir pateikia ataskaitą apie mirusiųjų sielas tų, kurie mirė nuodėmėje. Jis valdo daugiau nei 30 žemesniųjų legionų ir t.t.

5. Marbasas – 5-oji dvasia vadinama Marbasu – Jis yra didis Prezidentas ir iš pradžių pasirodo didelio liūto pavidalu, bet vėliau, šeimininko prašymu, įgauna žmogaus pavidalą. Jis teisingai atsako apie paslėptus ar slaptus dalykus. Jis sukelia ligas ir vėl jas išgydo, suteikia didelę išmintį ir žinias mechanikos menuose ir paverčia žmones į kitus pavidalus. Jis valdo 36 dvasių legionus.

6. Valefaras – 6-oji dvasia yra Valefaras – Jis yra galingas Kunigaikštis ir pasirodo liūto su žmogaus galva pavidalu, lojantis. Jis yra geras familiaras, bet gundo tuos, su kuriais yra familiarus, vogti. Jis valdo 10 dvasių legionų.

7. Amonas – 7-oji dvasia yra Amonas. Jis yra didis galia ir stiprybe Markizas. Iš pradžių jis pasirodo kaip vilkas su gyvatės uodega, iš nasrų vemiantis ugnies liepsnas, bet mago įsakymu jis įgauna žmogaus pavidalą, su šunų dantimis galvoje, panašioje į varno, arba varno galvoje. Jis pasakoja apie visus praeities ir ateities dalykus, sukelia meilę ir sutaiko ginčus tarp draugų ir priešų. Jis valdo 40 dvasių legionų.

8. Barbatas – 8-oji dvasia vadinama Barbatu. Jis yra didis Kunigaikštis ir pasirodo, kai Saulė yra Strėlyje, su keturiais kilniais karaliais ir jų palydovais dideliais būriais. Jis suteikia tau supratimą apie paukščių giedojimą, kitų būtybių balsus, šunų lojimą ir t.t. Jis atveria paslėptus lobius, kuriuos paslėpė magų burtai. Jis priklausė Dorybių ordinui, kurio dalis vis dar valdo ir t.t. Jis žino visus praeities ir ateities dalykus. Jis sutaiko draugus ir tuos, kurie yra valdžioje. Jis valdo 30 dvasių legionų.

9. Paimonas – 9-oji dvasia eilėje yra Paimonas. Didis Karalius ir labai paklusnus Liuciferiui. Jis pasirodo žmogaus, sėdinčio ant dromedaro, pavidalu, su šlovingiausia karūna ant galvos. Prieš jį eina dvasių minia, panaši į žmones su trimitais ir gerai skambančiais cimbolais bei visais kitais muzikos instrumentais ir t.t. Jis turi galingą balsą ir riaumoja savo pirmuoju pasirodymu, o jo kalba yra tokia, kad magas negali gerai suprasti, nebent jį priverstų. Ši dvasia gali mokyti visų menų ir mokslų bei kitų slaptų dalykų. Ji gali atskleisti tau, kas yra žemė ir kas ją laiko vandenyse, kas yra protas ar kur jis yra, ar bet kurį kitą dalyką, kurį nori sužinoti. Jis suteikia titulą ir jį patvirtina. Jis pririša arba pajungia žmogų magui. Jei jis to nori, jis duoda gerus familiarus, tokius, kurie gali mokyti visų menų. Jį reikia kviesti žvelgiant į šiaurės vakarus. Jis priklauso Viešpatavimų ordinui ir turi 200 dvasių legionų po savimi, viena jų dalis yra iš Angelų ordino, o kita – iš Galybių (Potentates). Jei kviesi šią dvasią Paimoną vieną, turi jam paaukoti auką ir jį lydės 2 karaliai, vadinami Bebaliu ir Abalamu. Kitos Galybių ordino dvasios jo minioje yra 25 legionai, nes visos tos dvasios, kurios jam pavaldžios, ne visada yra su juo, nebent magas jas priverčia.

10. Bueris – 10-oji dvasia yra Bueris. Didis Prezidentas ir pasirodo Strėlyje. Tai yra jo pavidalas, kai Saulė yra ten. Jis moko tiek moralinės, tiek gamtinės filosofijos, logikos menų, taip pat visų žolelių ir augalų dorybių. Jis gydo visus negalavimus žmoguje ir duoda gerus familiarus. Jis valdo 50 dvasių legionų.

11. Gusionas – 11-oji dvasia yra didis ir stiprus Kunigaikštis, vadinamas Gusionu. Jis pasirodo kaip ksenofilas. Jis pasakoja apie visus praeities, dabarties ir ateities dalykus ir parodo visų klausimų, kuriuos gali užduoti, prasmę. Jis sutaiko draugus ir suteikia garbę bei titulą bet kam. Jis valdo 40 dvasių legionų.

12. Sitri – 12-oji dvasia yra Sitri. 12. Sitri – Dvyliktoji dvasia yra Sitri. Jis yra galingas Kunigaikštis ir taip pat Skaičius. Jis pasirodo kaip gražus vyras su sparnais, panašus į leopardo veidą, bet vėliau, pakviestas, gali priimti labai patrauklią žmogišką formą. Jo galia – sužadinti vyrų ir moterų geismą, priversti juos mylėtis vienas kitą. Jei pageidaujama, jis taip paveikia žmones, kad jie nuogi pasirodo kviečiančiojo akivaizdoje. Jis valdo 60 legionų dvasių. Jo antspaudas (sigilas) turi būti nešiojamas ant egzorcininko arba iškviestojo asmens kaip autoriteto ženklas.

13. Beletas – 13-oji dvasia vadinama Beletu. Jis yra galingas Karalius ir baisus, jojantis ant išblyškusio žirgo, o prieš jį groja trimitai ir visokie kiti muzikos instrumentai. Jis būna labai įsiutęs savo pirmuoju pasirodymu, tai yra, kol Egzorcistas nuramina jo įkarštį; kad tai padarytų, jis privalo laikyti lazdyno lazdą rankoje, ištiestą į pietų ir rytų kryptis, suformuodamas trikampį už rato ribų, įsakydamas jam įeiti į jį pasitelkdamas dvasių saitus ir įpareigojimus, kurie bus nurodyti vėliau, ir jei jis neįeis į Trikampį po jūsų grasinimų, pakartokite jam saitus ir burtus, ir tada jis paklus ir įeis į jį bei padarys tai, ką jam įsakė Egzorcistas. Vis dėlto, jis privalo priimti jį mandagiai, nes jis yra didis karalius, ir atiduoti jam pagarbą, kaip tai daro jį lydintys karaliai ir princai, ir jūs privalote visada nešioti sidabrinį žiedą ant kairės rankos vidurinio piršto, laikomą priešais veidą, kaip daroma dėl Amaimono. Šis karalius Beletas sukelia visą įmanomą meilę, tiek vyrų, tiek moterų, kol šeimininkas Egzorcistas įgyvendins savo troškimą ir t. t. Jis priklauso Galybių (Powers) Ordinui ir valdo 85 dvasių legionus.

14. Leraju – 14-oji dvasia vadinama Leraju. Jis yra didžios galios Markizas, pasirodantis lankininko, vilkinčio žaliai, pavidalu, nešantis lanką ir strėlinę. Jis sukelia visus didelius mūšius ir konfliktus ir priverčia pūliuoti žaizdas, padarytas lankininkų strėlėmis. Tai priklauso Strėliui. Jis valdo 30 dvasių legionų.

15. Eligoras – 15-oji dvasia vadinama Eligoru. Didis Kunigaikštis, jis pasirodo kilnaus riterio, nešančio ietį, vėliavą ir gyvatę, pavidalu. Jis atskleidžia paslėptus dalykus ir žino ateities dalykus bei apie karus ir kaip kareiviai susitiks. Jis sukelia Viešpačių ir didžių asmenų meilę ir valdo 60 dvasių legionų.

16. Zeparas – 16-oji dvasia vadinama Zeparu. Jis yra didis Kunigaikštis ir pasirodo raudonais drabužiais ir ginkluotas kaip karys. Jo pareiga yra priversti moteris mylėti vyrus ir suvesti juos meilėje. Jis taip pat padaro jas nevaisingas ir valdo 26 legionus žemesniųjų dvasių.

17. Botis – 17-oji dvasia vadinama Bočiu, didis Prezidentas ir Grafas; jis iš pradžių pasirodo bjaurios angies pavidalu, tada, Mago įsakymu, įgauna žmogaus pavidalą, su dideliais dantimis, dviem ragais, rankoje nešantis aštrų, žvilgantį kalaviją. Jis pasakoja apie visus praeities ir ateities dalykus ir sutaiko draugus bei priešus. Jis valdo 60 dvasių legionų.

18. Batinas – 18-oji dvasia vadinama Batinu. Jis yra galingas ir stiprus Kunigaikštis ir pasirodo kaip stiprus vyras su gyvatės uodega, sėdintis ant išblyškusio arklio. Jis žino žolelių ir brangakmenių savybes ir gali staiga perkelti žmones iš vienos šalies į kitą. Jis valdo 30 dvasių legionų.

19. Saleosas – 19-oji dvasia vadinama Saleosu. Jis yra didis ir galingas Kunigaikštis, ir pasirodo elegantiško kario, jojančio ant krokodilo, pavidalu, su kunigaikščio karūna ant galvos, bet taikiai. Jis sukelia moterų meilę vyrams ir vyrų meilę moterims. Jis valdo 30 dvasių legionų.

20. Pursonas – 20-oji dvasia vadinama Pursonu, didis Karalius. Jis paprastai pasirodo kaip žmogus su liūto veidu, rankoje nešantis žiaurią angį ir jojantis ant Meškos. Prieš jį eina daug skambančių trimitų. Jis žino paslėptus dalykus ir gali atrasti lobius bei pasakyti viską apie dabartį, praeitį ir ateitį. Jis gali įgauti tiek žmogišką, tiek orinį kūną ir teisingai atsako apie visus žemiškus dalykus, tiek slaptus, tiek dieviškus, ir apie Pasaulio sukūrimą. Jis atveda gerus familiarus ir jo valdžioje yra 22 dvasių legionai, iš dalies iš Dorybių Ordino ir iš dalies iš Sostų Ordino.

21. Moraksas – 21-oji dvasia vadinama Moraksu. Jis yra didis Grafas ir Prezidentas. Jis pasirodo kaip didelis jautis su žmogaus veidu. Jo pareiga yra padaryti žmones labai išmanančius astronomiją ir visus kitus laisvuosius mokslus. Jis gali duoti gerus ir labai išmintingus familiarus, kurie žino žolelių ir brangakmenių savybes. Jis valdo 30 dvasių legionų.

22. Iposas – 22-oji dvasia vadinama Iposu. Jis yra Grafas ir galingas Princas, ir pasirodo angelo su liūto galva, žąsies kojomis ir kiškio uodega pavidalu. Jis žino praeities ir ateities dalykus. Jis padaro žmones sąmojingus ir drąsius, ir valdo 36 dvasių legionus.

23. Aimas – 23-oji dvasia vadinama Aimu, didis ir stiprus Kunigaikštis. Jis pasirodo labai gražaus vyro kūne su trimis galvomis. Pirmoji panaši į gyvatės, antroji – į žmogaus su dviem žvaigždėmis kaktoje. Trečioji galva panaši į katės. Jis joja ant angies, rankoje nešdamas degantį deglą, kuriuo padega miestus, pilis ir dideles vietas. Jis padaro žmogų sąmojingą visais įmanomais būdais ir duoda teisingus atsakymus į slaptus reikalus. Jis valdo 26 pragariškų dvasių legionus.

24. Naberius – 24-oji dvasia vadinama Naberiumi. Jis yra labai narsus Markizas ir pasirodo juodos varnos pavidalu, plasnojančios aplink ratą, o kai jis kalba, jo balsas kimus. Jis padaro žmones gudrius visuose menuose ir moksluose, bet ypač retorikos mene. Jis atkuria prarastą titulą ir garbę, ir valdo 19 dvasių legionų.

25. Glasja Labolas – 25-oji dvasia vadinama Glasja Labolu. Jis yra galingas Prezidentas ir pasirodo šuns su grifo sparnais pavidalu. Jis akimirksniu išmoko visų menų ir yra kraujo praliejimo bei žmogžudysčių autorius. Jis pasakoja visus praeities ir ateities dalykus, jei to pageidaujama, ir sukelia draugų ir priešų meilę. Jis gali padaryti žmogų nematomą. Jis valdo 36 dvasių legionus.

26. Bunė – 26-oji dvasia vadinama Bune. Jis yra stiprus, didis ir galingas Kunigaikštis ir pasirodo Drakono su trimis galvomis pavidalu, viena panaši į šuns, kita į grifo, trečia į žmogaus. Jis kalba aukštu ir maloniu balsu. Jis keičia mirusiųjų vietas ir priverčia dvasias, kurios jam pavaldžios, rinktis ant jų kapų. Jis duoda turtų žmogui ir padaro jį išmintingą bei iškalbingą. Jis duoda teisingus atsakymus į jūsų reikalavimus ir valdo 30 dvasių legionų.

27. Ronovė – 27-oji dvasia vadinama Ronove. Jis pasirodo pabaisos pavidalu. Jis labai gerai moko retorikos meno ir duoda geriems tarnams žinių apie kalbas, draugų ir priešų palankumą. Jis yra Markizas ir didis Grafas, ir jam paklūsta 19 dvasių legionų.

28. Beritas – 28-oji dvasia eilėje, kaip Saliamonas juos surišo, vadinama Beritu. Jis yra galingas, didis ir baisus Kunigaikštis. Jam vėlesnių laikų žmonės suteikė dar du vardus, būtent: Bealas ir Bolfry. Jis pasirodo kaip karys raudonais drabužiais, jojantis ant raudono žirgo ir turintis aukso karūną ant galvos. Jis duoda teisingus atsakymus apie praeities, dabarties ir ateities dalykus. Jūs privalote naudoti žiedą, kaip minėta anksčiau su Beletu, jį kviečiant. Jis gali paversti visus metalus auksu ir gali suteikti titulą bei jį patvirtinti žmonėms. Jis kalba labai aiškiu ir subtiliu balsu. Jis yra didelis melagis ir juo nereikėtų labai pasitikėti. Jis valdo 26 dvasių legionus.

29. Astarotas – 29-oji dvasia eilėje vadinama Astarotu. Jis yra galingas ir stiprus Kunigaikštis ir pasirodo negražaus angelo pavidalu, jojančio ant pragariško drakono ir dešinėje rankoje nešančio angį. Jūs privalote neleisti jam prisiartinti per arti, kad jis nepadarytų jums žalos savo dvokiančiu kvapu. Todėl Egzorcistas turi laikyti magišką žiedą arti savo veido, ir tai jį apgins. Jis duoda teisingus atsakymus apie dabarties, praeities ir ateities dalykus ir gali atskleisti visas paslaptis. Jis noriai paaiškins, kaip dvasios puolė, jei to pageidaujama, ir savo paties puolimo priežastį. Jis gali padaryti žmones nuostabiai išmanančius visus laisvuosius mokslus. Jis valdo 40 dvasių legionų.

30. Fornejus – 30-oji dvasia vadinama Fornejumi. Jis yra galingas ir didis Markizas, ir pasirodo didelės jūros pabaisos pavidalu. Jis moko ir padaro žmones nuostabiai išmanančius retorikos meną. Jis suteikia žmonėms gerą vardą ir kalbų supratimą. Jis priverčia žmones būti mylimus tiek priešų, tiek draugų. Jis valdo 29 dvasių legionus, iš dalies iš Sostų Ordino ir iš dalies iš Angelų.

31. Foras – 31-oji dvasia eilėje, kaip sako Saliamonas, vadinama Foru. Jis yra galingas didis Prezidentas ir pasirodo stipraus vyro pavidalu, žmogaus pavidalo. Jis gali suteikti žmonėms supratimą, kaip jie gali pažinti visų žolelių ir brangakmenių savybes. Jis moko juos logikos ir etikos meno visų jų dalių, jei to pageidaujama. Jis padaro žmones nematomus, sąmojingus, iškalbingus ir ilgaamžius. Jis gali atrasti lobius ir atgauti prarastus daiktus. Jis valdo 29 dvasių legionus.

32. Asmodajus – 32-oji dvasia eilėje vadinama Asmodajumi. Jis yra didis Karalius, stiprus ir galingas. Jis pasirodo su trimis galvomis, iš kurių pirmoji yra kaip jaučio, antroji kaip žmogaus, o trečioji kaip avino. Jis pasirodo su gyvatės uodega, atsirūgdamas arba vemdamas ugnies liepsnas iš burnos. Jo pėdos yra su plėvėmis kaip žąsies. Jis sėdi ant pragariško drakono, rankose nešdamas ietį ir vėliavą. Jis yra pirmasis ir svarbiausias Amaimono valdžioje ir eina prieš visus kitus. Kai Egzorcistas sumanys jį kviesti, tegul tai būna lauke, ir tegul jis visą veiksmą stovi ant kojų, be kepurės. Nes jei ji bus ant galvos, Amaimonas jį apgaus ir sužlugdys visus jo veiksmus. Bet kai tik egzorcistas pamatys Asmodajų minėtu pavidalu, jis turi kreiptis į jį vardu, sakydamas: „tu esi Asmodajus“, ir jis to neneigs, ir tuoj pat nusilenks iki žemės ir t. t. Jis duoda dorybių žiedą. Jis moko aritmetikos, geometrijos, astronomijos ir visų kitų amatų absoliučiai. Jis duoda išsamius ir teisingus atsakymus į jūsų reikalavimus. Jis padaro žmogų nematomą ir parodo vietą, kur slypi lobiai, ir saugo ją, jei ji yra tarp Amaimono legionų. Jis valdo 72 legionus žemesniųjų dvasių.

33. Gapas – 33-oji dvasia yra Gapas. Jis yra didis Prezidentas ir galingas Princas. Jis pasirodo, kai Saulė yra kuriame nors iš pietinių ženklų, žmogaus pavidalu, einantis priešais keturis didelius ir galingus karalius, tarsi būtų jų vedlys, rodantis jiems kelią. Jo pareiga yra padaryti žmones išmanančius filosofiją ir visus laisvuierius mokslus. Jis gali sukelti meilę ar neapykantą ir padaryti žmones nejautrius. Jis gali tave išmokyti, kaip pašventinti tuos dalykus, kurie priklauso jo karaliaus Amaimono valdžiai, ir gali išlaisvinti familiarus iš kitų magų globos. Jis taip pat teisingai ir tobulai atsako apie praeities, dabarties ir ateities dalykus ir gali greičiausiai pernešti ir parnešti daiktus iš vienos karalystės į kitą, pagal Egzorcisto valią ir norą. Jis valdo 66 dvasių legionus. Jis priklausė Galybių (Potentates) Ordinui.

34. Furfuras – 34-oji dvasia vadinama Furfuru. Jis yra didis ir galingas Grafas, pasirodantis elnio su ugninga uodega pavidalu. Jis niekada nesako tiesos, nebent būtų priverstas arba iškviestas į trikampį. Būdamas jame priverstas, jis įgaus angelo pavidalą, jei bus įsakyta. Jis kalba kimiu balsu ir gali noriai sukelti meilę tarp vyro ir žmonos. Jis gali sukelti griaustinį, žaibus, gūsius ir dideles audras ir t. t. Jis duoda teisingus atsakymus tiek apie slaptus, tiek apie dieviškus dalykus, jei jam įsakoma, ir valdo 26 dvasių legionus.

35. Marchosijas – 35-oji dvasia vadinama Marchosiju. Jis yra didis ir galingas Markizas, iš pradžių pasirodantis vilko pavidalu, turintis grifo sparnus ir gyvatės uodegą, iš burnos vemiantis ugnį, bet vėliau, Egzorcisto įsakymu, jis įgauna žmogaus pavidalą ir yra stiprus kovotojas. Jis duoda teisingus atsakymus į visus klausimus ir yra labai ištikimas Egzorcistui vykdydamas jo reikalus. Jis priklausė Viešpatavimų Ordinui. Jis valdo 30 dvasių legionų. Jis pasakė savo pagrindiniam šeimininkui, kuris buvo Saliamonas, kad po 1200 metų jis tikisi grįžti į 7-ąjį Sostą.

36. Stolasas – 36-oji dvasia vadinama Stolasu. Jis yra didis ir galingas Princas, iš pradžių pasirodantis naktinės varnos pavidalu prieš egzorcistą, bet vėliau jis įgauna žmogaus pavidalą ir t. t. Jis moko astronomijos meno, žolelių ir brangakmenių savybių. Jis valdo 26 dvasių legionus.

37. Feniksas – 37-oji dvasia vadinama Feniksu. Jis yra didis Markizas ir pasirodo Fenikso paukščio pavidalu, turintis vaiko balsą. Jis gieda daug saldžių natų prieš egzorcistą, į kurias šis neturi kreipti dėmesio, bet tuoj pat turi jam liepti įgauti žmogaus pavidalą, tada jis stebuklingai kalbės apie visus nuostabius mokslus. Jis yra geras ir puikus poetas ir noriai įvykdys jūsų prašymą. Jis tikisi grįžti į 7-ąjį Sostą po dar 1200 metų. Jis valdo 20 dvasių legionų.

38. Halfasas – 38-oji dvasia vadinama Halfasu. Jis yra didis Grafas ir pasirodo ulduko pavidalu, ir kalba kimiu balsu. Jo pareiga yra statyti bokštus ir aprūpinti juos amunicija bei ginklais, ir siųsti karius į nurodytas vietas. Jis valdo 26 dvasių legionus.

39. Malfasas – 39-oji dvasia eilėje vadinama Malfasu. Jis iš pradžių pasirodo varnos pavidalu, bet vėliau, Egzorcisto prašymu, įgaus žmogaus pavidalą ir kalbės kimiu balsu. Jis yra galingas Prezidentas ir galingas; jis gali statyti namus ir aukštus bokštus ir gali greitai suburti amatininkus iš visų pasaulio vietų. Jis gali sunaikinti tavo priešų troškimus ar mintis ir viską, ką jie padarė. Jis duoda gerus familiarus ir, jei jam paaukosi kokią nors auką, jis ją priims maloniai ir noriai, bet apgaus tą, kuris tai daro. Jis valdo 40 dvasių legionų.

40. Raumas – 40-oji dvasia vadinama Raumu. Jis yra Grafas ir iš pradžių pasirodo varnos pavidalu, bet vėliau, Egzorcisto įsakymu, jis įgauna žmogaus pavidalą. Jo pareiga yra vogti lobius iš karalių namų ir nešti juos ten, kur jam įsakyta, ir naikinti miestus bei žmonių titulus. Ir pasakyti viską, kas buvo, kas yra ir kas bus. Ir sukelti meilę tarp draugų ir priešų. Jis priklausė Sostų Ordinui ir valdo daugiau nei 30 dvasių legionų.

41. Fokaloras – 41-oji dvasia eilėje vadinama Fokaloru. Jis yra didis ir stiprus Kunigaikštis. Jis pasirodo žmogaus su grifo sparnais pavidalu. Jo pareiga yra žudyti žmones ir skandinti juos vandenyse bei apversti karo laivus, nes jis turi galią tiek vėjams, tiek jūroms, bet jis nepakenks jokiam žmogui ar daiktui, jei Egzorcistas jam įsakys priešingai. Jis tikisi grįžti į 7-ąjį Sostą po 1000 metų. Jis valdo 31 dvasių legioną.

42. Veparas – 42-oji dvasia vadinama Veparu. Jis yra didis ir stiprus Kunigaikštis ir pasirodo kaip undinė. Jo pareiga yra vesti vandenis ir laivus, pakrautus šarvais; jis, Egzorcisto valia, privers jūras būti audringas ir pasirodyti pilnas laivų. Jis priverčia žmones mirti per 3–5 dienas nuo pūliuojančių opų ir žaizdų, sukeldamas jose kirminų veisimąsi ir t. t. Jis valdo 29 dvasių legionus.

43. Sabnakas – 43-oji dvasia eilėje, kaip Saliamonas įsakė juos įkalinti variniame inde, vadinama Sabnaku. Jis yra galingas ir didis Markizas, stiprus, pasirodantis ginkluoto kario su liūto galva pavidalu, jojantis ant išblyškusio arklio. Jo pareiga yra statyti aukštus bokštus, pilis ir miestus, aprūpinti juos šarvais ir kelias dienas kankinti žmones žaizdomis ir pūliuojančiomis opomis, pilnomis kirminų. Jis duoda gerus familiarus Egzorcisto įsakymu. Jis vadovauja 50 dvasių legionų.

44. Šaksas – 44-oji dvasia eilėje vadinama Šaksu, jis yra didis Markizas ir pasirodo ulduko pavidalu, kalbantis kimiu ir subtiliu balsu. Jo pareiga yra atimti regėjimą, klausą ir supratimą bet kuriam vyrui ar moteriai Egzorcisto įsakymu, ir vogti pinigus iš karalių namų ir vėl juos grąžinti po 1200 metų. Jei jam įsakyta, jis atneš arklius ar bet ką Egzorcisto prašymu, bet pirmiausia jis turi būti įsakytas į trikampį, kitaip jis jį apgaus ir pasakys daug melo. Jis gali atrasti visus paslėptus dalykus, kurių nesaugo piktosios dvasios. Kartais jis duoda gerus familiarus. Jis valdo 30 dvasių legionų.

45. Vinė – 45-oji dvasia vadinama Vine. Jis yra didis Karalius arba Grafas ir pasirodo liūto, jojančio ant juodo arklio su angimi rankoje, pavidalu. Jo pareiga yra atrasti paslėptus dalykus, raganas ir dabarties, praeities bei ateities dalykus. Egzorcisto įsakymu jis statys bokštus, griaus dideles akmenines sienas, pavers vandenis audringais ir t. t. Jis valdo 35 dvasių legionus.

46. Bifronsas – 46-oji dvasia vadinama Bifronsu. Jis yra Grafas ir iš pradžių pasirodo pabaisos pavidalu, bet po kurio laiko, Egzorcisto įsakymu, jis įgauna žmogaus pavidalą. Jo pareiga yra padaryti žmogų išmanantį astrologiją, geometriją ir kitus menus bei mokslus, ir moko visų žolelių, brangakmenių ir medžių savybių. Jis keičia mirusiųjų kūnus ir perdeda juos vieną į kito vietą, ir, atrodo, uždega žvakes ant mirusiųjų kapų. Jis valdo 6 dvasių legionus.

47. Ualas – 47-oji dvasia vadinama Ualu. Jis yra didis ir galingas stiprus Kunigaikštis. Jis iš pradžių pasirodo galingo dromedaro pavidalu, bet po kurio laiko įgauna žmogaus pavidalą ir kalba egiptiečių kalba, bet ne tobulai. Jo pareiga yra sukelti moterų meilę ir pasakoti apie praeities, dabarties ir ateities dalykus, taip pat sukelti draugystę tarp draugų ir priešų. Jis priklausė Galybių (Potentates) Ordinui. Jis valdo 37 dvasių legionus.

48. Hagentis – 48-oji dvasia vadinama Hagenčiu. Jis yra didis Prezidentas, iš pradžių pasirodantis galingo jaučio su grifo sparnais pavidalu, bet vėliau, Egzorcisto įsakymu, jis įgauna žmogaus pavidalą ir t. t. Jo pareiga yra padaryti žmones išmintingus, instruktuoti juos įvairiuose dalykuose, transmutuoti visus metalus į auksą, pakeisti vyną į vandenį ir vandenį į vyną. Jis vadovauja 33 dvasių legionams.

49. Procelis – 49-oji dvasia vadinama Proceliu. Jis pasirodo angelo pavidalu. Jis yra didis ir stiprus Kunigaikštis, kalbantis šiek tiek mistiškai apie paslėptus dalykus. Jis moko geometrijos meno ir laisvųjų mokslų. Jis, Egzorcisto įsakymu, sukels didelius triukšmus, panašius į didelių vandenų tekėjimą, nors jų ir nėra. Jis šildo vandenis ir atranda pirtis. Jis priklausė Galybių (Potentates) Ordinui, kaip jis pareiškė Saliamonui prieš savo puolimą. Jis valdo 48 dvasių legionus.

50. Furkasas – 50-oji dvasia eilėje vadinama Furkasu. Jis yra Riteris ir pasirodo žiauraus senolio su ilga barzda ir plaukuota galva pavidalu, sėdintis ant išblyškusio arklio, rankoje laikantis aštrų ginklą. Jo pareiga yra tobulai mokyti filosofijos, astronomijos, retorikos, logikos, chiromantijos ir piromantijos meno visų jų dalių. Jis valdo 20 dvasių legionų.

51. Balamas – 51-oji dvasia eilėje yra Balamas. Jis yra baisus, didis ir galingas karalius, pasirodantis su 3 galvomis, pirmoji panaši į jaučio, antroji į žmogaus, o trečioji į avino galvą. Jis turi gyvatės uodegą ir liepsnojančias akis, joja ant įsiutusio lokio, ant kumščio nešdamas vištvanagį. Jis kalba kimiu balsu, duodamas teisingus atsakymus apie praeities, dabarties ir ateities dalykus. Jis padaro žmones nematomus ir sąmojingus. Jis valdo 40 dvasių legionų.

52. Alokesas – 52-oji dvasia eilėje vadinama Alokesu. Jis yra didis ir galingas stiprus Kunigaikštis, pasirodantis kario, jojančio ant didelio arklio, pavidalu. Jo veidas panašus į liūto, labai raudonas, su liepsnojančiomis akimis. Jo kalba yra kimus ir labai garsi. Jo pareiga yra mokyti astronomijos meno ir visų laisvųjų mokslų. Jis atveda gerus familiarus ir valdo 36 dvasių legionus.

53. Kaimas – 53-oji dvasia vadinama Kaimu. Jis yra didis Prezidentas ir iš pradžių pasirodo paukščio, vadinamo strazdu, pavidalu, bet po kurio laiko įgauna žmogaus pavidalą, rankoje nešantis aštrų kalaviją. Atrodo, kad jis atsako degančiais pelenais. Jis yra geras diskusijų dalyvis. Jo pareiga yra suteikti žmonėms supratimą apie visus paukščius, jaučių bliovimą, šunų lojimą ir kitas būtybes, taip pat vandenų garsą, ir jis duoda labai teisingus atsakymus apie ateities dalykus. Jis priklausė Angelų Ordinui ir dabar valdo 30 pragariškų dvasių legionų.

54. Murmuras – 54-oji dvasia eilėje vadinama Murmuru. Jis yra didis Kunigaikštis ir Grafas, ir pasirodo kario, jojančio ant grifo su kunigaikščio karūna ant galvos, pavidalu. Prieš jį eina du jo ministrai, grojantys dideliais trimitais. Jo pareiga yra tobulai mokyti filosofijos ir priversti mirusias sielas ateiti prieš Egzorcistą atsakyti į tuos klausimus, kuriuos jis joms užduos, jei to norės. Jis iš dalies priklausė Sostų Ordinui ir iš dalies Angelų Ordinui, ir dabar jis valdo 30 dvasių legionų.

55. Orobasas – 55-oji dvasia vadinama Orobasu. Jis yra galingas didis Princas, iš pradžių pasirodantis kaip arklys, bet vėliau, Egzorcisto įsakymu, jis įgauna žmogaus pavidalą. Jo pareiga yra atskleisti visus praeities, dabarties ir ateities dalykus ir suteikti titulus bei pareigas, taip pat draugų ir priešų palankumą. Jis duoda teisingus atsakymus apie dieviškumą ir pasaulio sukūrimą. Jis ištikimas Egzorcistui ir neleis, kad jį gundytų jokia dvasia. Jis valdo 20 dvasių legionų.

56. Gemory – 56-oji dvasia vadinama Gemory. Jis yra stiprus ir galingas Kunigaikštis, pasirodantis gražios moters pavidalu, su kunigaikštienės karūna, pririšta ties juosmeniu, jojanti ant didelio kupranugario. Jo pareiga yra pasakoti apie visus praeities, dabarties ir ateities dalykus, ir apie paslėptus lobius bei kur jie slypi. Jis sukelia tiek jaunų, tiek senų moterų meilę. Jis valdo 26 dvasių legionus.

57. Osė – 57-oji dvasia vadinama Ose. Jis yra didis Prezidentas ir iš pradžių pasirodo kaip leopardas. Bet po kurio laiko jis įgauna žmogaus pavidalą. Jo pareiga yra padaryti žmogų gudrų laisvuosiuose moksluose ir duoti teisingus atsakymus apie dieviškus ir slaptus dalykus. Jis gali paversti žmogų į bet kokį pavidalą, kurio trokšta Egzorcistas, taip, kad taip pakeistas žmogus nemanys nieko kito, tik kad jis yra ta būtybė ar daiktas, į kurį jis pakeistas. Jis valdo 3 dvasių legionus.

58. Amy – 58-oji dvasia vadinama Amy. Jis yra didis Prezidentas ir iš pradžių pasirodo liepsnojančios ugnies pavidalu, bet po kurio laiko įgauna žmogaus pavidalą ir t. t. Jo pareiga yra padaryti žmogų nuostabiai išmanantį astrologiją ir visus laisvuosius mokslus. Jis duoda gerus familiarus ir gali išduoti lobius, kuriuos saugo dvasios. Jis valdo 36 dvasių legionus.

59. Oriasas – 59-oji dvasia vadinama Oriasu. Jis yra didis Markizas ir pasirodo liūto, jojančio ant galingo arklio su gyvatės uodega, pavidalu, dešinėje rankoje laikantis dvi dideles šnypščiančias gyvates. Jo pareiga yra mokyti žvaigždžių savybių ir pažinti planetų buveines bei suprasti jų savybes. Jis transformuoja žmones ir suteikia titulus bei prelatūras, patvirtinimus ir draugų bei priešų palankumą. Jis valdo 30 dvasių legionų.

60. Vapula – 60-oji dvasia vadinama Vapula. Jis yra didis, galingas ir stiprus Kunigaikštis, pasirodantis liūto su grifo sparnais pavidalu. Jo pareiga yra padaryti žmones išmanančius visose amatų profesijose, taip pat filosofijoje ir kituose moksluose ir t. t. Jis valdo 36 dvasių legionus.

61. Zaganas – 61-oji dvasia vadinama Zaganu. Jis yra didis Karalius ir Prezidentas, ir iš pradžių pasirodo jaučio su grifo sparnais pavidalu. Bet vėliau jis įgauna žmogaus pavidalą. Jis padaro žmones sąmojingus ir gali paversti vyną į vandenį, kraują į vyną, taip pat vandenį į vyną. Jis gali paversti visus metalus tos srities, kuriai metalai priklauso, monetomis ir gali padaryti kvailius išmintingais. Jis valdo 33 dvasių legionus.

62. Valakas – 62-oji dvasia vadinama Valaku. Jis yra galingas didis Prezidentas ir pasirodo kaip berniukas su angelo sparnais, jojantis ant dvigalvio drakono. Jo pareiga yra duoti teisingus atsakymus apie paslėptus lobius ir pasakyti, kur galima pamatyti gyvates, kurias jis atneš ir atiduos Egzorcistui be jokios jėgos ar prievartos. Jis valdo 30 dvasių legionų.

63. Andras – 63-oji dvasia vadinama Andru. Jis yra didis Markizas, pasirodantis angelo su juodos naktinės varnos galva pavidalu, jojantis ant stipraus juodo vilko, rankoje mojuojantis aštriu, žvilgančiu kalaviju. Jo pareiga yra sėti nesantaiką. Jei Egzorcistas nebus atsargus, jis nužudys jį ir jo draugus. Jis valdo 30 dvasių legionų.

64. Flaurosas – 64-oji dvasia vadinama Flaurosu. Jis yra didis Kunigaikštis ir iš pradžių pasirodo kaip galingas, baisus ir stiprus leopardas, bet vėliau, Egzorcisto įsakymu, jis įgauna žmogaus pavidalą su liepsnojančiomis akimis ir baisiu veidu. Jis duoda teisingus atsakymus apie visus praeities, dabarties ir ateities dalykus. Bet jei jis nebus įsakytas į Trikampį, jis meluos visuose tuose dalykuose ir apgaus Egzorcistą kituose reikaluose. Jis mielai kalbės apie Dieviškumą, pasaulio sukūrimą ir apie savo bei visų kitų dvasių puolimą. Jis sunaikina ir sudegina tuos, kurie yra Egzorcisto priešai, jei šis to paprašo, ir neleis, kad jį gundytų jokia dvasia ar kitaip. Jis valdo 36 dvasių legionus.

65. Andrealfus – 65-oji dvasia vadinama Andrealfu. Jis yra galingas didis Markizas, iš pradžių pasirodantis povo pavidalu, su dideliais garsais, bet vėliau jis įgauna žmogaus pavidalą. Jis gali tobulai mokyti geometrijos ir visų dalykų, susijusių su matavimu, taip pat astronomijos. Jis padaro žmones labai subtilius ir gudrius šioje srityje. Jis gali paversti žmogų į paukščio pavidalą ir valdo 30 dvasių legionų.

66. Kimeiesas – 66-oji dvasia vadinama Kimeiesu. Jis yra galingas didis Markizas, stiprus ir galingas, pasirodantis kaip narsus karys, jojantis ant gražaus juodo arklio. Jis valdo visas dvasias Afrikos dalyse. Jo pareiga yra tobulai mokyti gramatikos, retorikos ir logikos, ir atrasti lobius bei prarastus ar paslėptus daiktus. Jis gali padaryti žmogų panašų į savo paties kario atvaizdą. Jis valdo 20 pagrindinių dvasių legionų, bet žemesnių už save.

67. Amduscijas – 67-oji dvasia eilėje vadinama Amdusciju. Jis yra stiprus ir didis Kunigaikštis, iš pradžių pasirodantis kaip vienaragis, bet vėliau, Egzorcisto prašymu, jis atsistoja prieš jį žmogaus pavidalu, priversdamas girdėti, bet nematyti trimitus ir visokius kitus muzikos instrumentus, taip pat priversdamas medžius lankstytis ir linkti pagal Egzorcisto valią. Jis duoda puikius familiarus ir valdo 29 dvasių legionus.

68. Belialas – 68-oji dvasia vadinama Belialu. Jis yra galingas ir galingas Karalius. Jis buvo sukurtas iškart po Liuciferio ir priklauso jo Ordinui. Jis pasirodo gražaus angelo pavidalu, sėdintis ugnies vežime, kalbantis maloniu balsu, skelbiantis, kad jis puolė pirmas tarp vertesnių ir išmintingesnių, kurie buvo prieš Mykolą ir kitus dangiškuosius angelus. Jo pareiga yra dalinti senatorių postus ir sukelti draugų bei priešų palankumą. Jis duoda puikius familiarus ir valdo 80 dvasių legionų. Pastaba: šiam Karaliui Belialui Egzorcistas privalo pateikti aukas, aukojimus ir dovanas, kitaip jis neduos teisingų atsakymų į jo reikalavimus. Bet ir tada jis neišbūna tiesoje nė valandos, nebent būtų priverstas dieviškąja galia.

69. Dekarabija – 69-oji dvasia vadinama Dekarabija, iš pradžių jis pasirodo žvaigždės pavidalu tavo pentaklyje, bet vėliau, Egzorcisto įsakymu, jis įgauna žmogaus pavidalą. Jo pareiga yra atskleisti žolelių ir brangakmenių savybes ir priversti visų paukščių atvaizdus skraidyti prieš Egzorcistą ir pasilikti su juo, giedoti ir gerti kaip tai daro tikri paukščiai. Jis valdo 30 dvasių legionų, pats būdamas didis Markizas.

70. Syrė – 70-oji dvasia eilėje vadinama Syre. Jis yra galingas Princas, pavaldus Amaimonui, Rytų Karaliui. Jis pasirodo gražaus vyro pavidalu, jojantis ant stipraus sparnuoto arklio. Jo pareiga yra eiti ir ateiti, staiga įvykdyti visus dalykus ir pernešti bei parnešti bet ką, kur tik panorėsi, nes jis gali perskrieti visą pasaulį akies mirksniu. Jis teisingai praneša apie visokias vagystes ir paslėptus lobius bei visus kitus dalykus. Jis yra gana geros prigimties, noriai darantis viską, ko trokšta Egzorcistas. Jis valdo 26 dvasių legionus.

71. Dantalionas – 71-oji dvasia vadinama Dantalionu. Jis yra didis ir galingas Kunigaikštis, pasirodantis žmogaus su daugybe veidų pavidalu, visi kaip vyrų ir moterų, o dešinėje rankoje laikantis knygą. Jo pareiga yra mokyti bet ką visų menų ir mokslų, ir atskleisti slapčiausius bet kieno ketinimus, nes jis žino visų vyrų ir moterų mintis ir gali jas pakeisti savo valia. Jis gali sukelti meilę ir parodyti tikrąjį bet kieno atvaizdą ir parodyti tą pačią viziją, nesvarbu, kurioje pasaulio dalyje jie būtų. Jis valdo 36 dvasių legionus.

72. Andromalijus – 72-oji dvasia eilėje vadinama Andromalijumi. Jis yra didis ir galingas Grafas, pasirodantis žmogaus, rankoje laikančio gyvatę, pavidalu. Jo pareiga yra sugrąžinti vagį ir pavogtas prekes, atskleisti visas nedorybes ir suprasti sandorius, nubausti vagis ir kitus nedorus žmones, ir atrasti paslėptą lobį ir t. t. Jis valdo 36 dvasių legionus.

Tai yra Septyniasdešimt Du galingi Karaliai arba Princai, kuriuos Karalius Saliamonas įsakė sutelkti į varinį indą su jų legionais. Iš jų Belialas, Beletas, Asmodajus ir Gapas buvo vyriausieji. Ir manoma, jog tai buvo dėl jų puikybės, nes Saliamonas niekada nepaaiškino, kodėl jis juos taip surišo. Ir kai jis juos surišo ir užantspaudavo indą, jis, dieviškąja galia, įmetė juos visus į gilų ežerą ar duobę Babilone, o babiloniečiai, stebėdamiesi matydami tokį dalyką, visi įbrido į ežerą, kad atidarytų indą, tikėdamiesi rasti didelį lobį. Bet kai jie jį atidarė, visos pagrindinės dvasios tuoj pat išskrido, o jų legionai nusekė paskui, ir jos vėl buvo grąžintos į savo ankstesnes vietas. Išskyrus Belialą, kuris įėjo į tam tikrą atvaizdą ir ten duodavo atsakymus tiems, kurie jam aukodavo, kaip tai darė babiloniečiai; nes jie aukojo aukas ir garbino tą atvaizdą kaip Dievą ir t. t.

PASTABOS

Pirmiausia darbui turi stebėti Mėnulio amžių. Geriausios dienos yra, kai Mėnulis yra 2, 4, 6, 8, 10, 12 ar 14 dienų amžiaus, kaip sako Saliamonas, ir jokios kitos dienos nėra naudingos ir t. t.

Šių 72 karalių antspaudai turi būti pagaminti iš Metalų. Vyriausiųjų Karalių iš © (Aukso). Markizų iš } (Sidabro). Kunigaikščių iš 9 (Vario). Prelatų iš 21 (Alavo). Riterių iš Rh (Švino). Prezidentų iš (Gyvsidabrio). Ir Grafų iš 2 (Vario) ir } (Sidabro) po lygiai.

Šie 72 Karaliai yra pavaldūs Amaimonui, Korsonui, Ziminiarui ir Gapui, kurie yra Karaliai, valdantys 4 pasaulio puses: Rytus, Vakarus, Šiaurę ir Pietus, ir jie neturi būti kviečiami, nebent esant ypatingoms progoms, bet iškviečiami ir įsakoma jiems atsiųsti tokią ir tokią dvasią, kuri yra jų valdžioje ir galioje, kaip parodyta tolesniuose iškvietimuose, ar veikiau užkeikimuose ir t. t.

Vyriausieji Karaliai gali būti surišti nuo 9 iki 12 valandos vidurdienį ir nuo 3 valandos iki saulėlydžio. Markizai gali būti surišti nuo 3 valandos po pietų iki devintos vakaro ir nuo 9 vakaro iki saulėtekio. Kunigaikščiai gali būti surišti nuo saulėtekio iki vidurdienio giedru oru; Prelatai gali būti surišti bet kurią dienos valandą. Riteriai gali būti surišti nuo aušros iki saulėtekio arba nuo ketvirtos valandos iki saulėlydžio. Prezidentai gali būti surišti bet kurią dienos valandą, išskyrus prieblandą naktį, jei tuo pat metu iškviečiamas ir karalius, kuriam jis pavaldus, ir t. t. Grafai gali būti surišti bet kurią dienos valandą, jei tai vyksta miškuose ar kitoje vietoje, kur nesilanko žmonės, ar kur nėra triukšmo ir t. t.

Magiškasis Ratas

Saliamono Ratas turi būti devynių pėdų skersmens, o dieviškieji vardai turi būti užrašyti aplink jį nuo Ehayou iki Levanah. Saliamono Rato, kurį jis sukūrė, kad apsisaugotų nuo tų piktųjų dvasių piktumo, paveikslas ir t. t. [A3]

Trikampis

Trikampio, į kurį Saliamonas įsakydavo įeiti nepaklusnioms dvasioms, forma; jis turi būti padarytas dviejų pėdų atstumu nuo rato ir trijų pėdų skersmens. [A3]

Pastaba: šis trikampis turi būti pastatytas ta kryptimi, kuriai priklauso dvasia, ir t. t. Stebėkite mėnulį dirbdami, ir t. t.

Saliamono Šešiakampė Figūra

Ši figūra turi būti pagaminta ant pergamento, pagaminto iš veršiuko odos, ir nešiojama ant balto apdaro krašto, ir uždengta lininiu audiniu; ji turi būti parodyta dvasioms, kai jos pasirodo, kad jos būtų priverstos paklusti ir įgauti žmogaus pavidalą ir t. t. [A4]

Saliamono Penkiakampė Figūra

Ši figūra turi būti pagaminta iš © arba } ir nešiojama ant krūtinės, o kitoje jos pusėje – dvasios antspaudas. Ji skirta apsaugoti Egzorcistą nuo pavojaus, taip pat įsakyti ir t. t. [A5]

Saliamono Žiedas

Šis Žiedas turi būti laikomas priešais Egzorcisto veidą, kad apsaugotų jį nuo dvokiančių dvasių garų ir t. t. [A6]

Slaptasis Saliamono Antspaudas

Kuriuo jis surišo ir užantspaudavo minėtas dvasias su jų legionais Variniame Inde ir t. t.

Šį slaptą antspaudą turi gaminti tas, kuris yra tyras tiek vidumi, tiek išore, ir kuris nesusitepė su jokia moterimi mėnesio laikotarpiu; bet pasninku ir maldomis Dievui prašė atleidimo už visas savo nuodėmes, ir t. t. Jis turi būti pagamintas antradienio arba šeštadienio naktį 12 valandą, užrašytas juodo gaidžio, kuris niekada nemynė vištos, krauju, ant nekaltos mergelės pergamento. Pastaba: tomis naktimis ) turi didėti Strėlyje. Kai jis pagamintas, apsmilkykite jį alūnu, razinomis, datulėmis, kedru ir alavijo mediena. Šiuo antspaudu Saliamonas privertė minėtas dvasias įeiti į varinį indą ir jį užantspaudavo. Juo jis pelnė visų žmonių meilę ir nugalėdavo mūšyje, nes nei ginklai, nei ugnis, nei vanduo negalėjo jam pakenkti. [A7]

Varinis Indas

Minėtas slaptas antspaudas buvo pagamintas iš vario, kad juo būtų uždengtas indo viršus ir t. t. [A8] Kitos medžiagos yra skeptras arba kalavijas; mitra arba kepurė, ilgas baltas lininis apdaras su batais ir kitais drabužiais šiam tikslui. Taip pat liūto odos juosta, 3 colių pločio, su visais vardais aplink, kaip ir aplink išorinę Rato dalį. Taip pat smilkalai ir anglių indas, užkurtas smilkalams dėti, kad būtų apsmilkyta veiksmui skirta vieta. Taip pat patepimo aliejai smilkiniams ir akims patepti. Ir švęstas vanduo apsiprausti. Tai darydami turite sakyti, kaip sakė Dovydas: „Apvalysi mane yzopu, o Viešpatie, ir būsiu tyras. Nuplausi mane, ir būsiu baltesnis už sniegą ir t. t.“. Rengdamiesi drabužiais turite sakyti šią maldą:

Malda

Per perkeltinę šių šventų apdarų paslaptį, apsirengsiu Tavo išganymo šarvais Aukščiausiojo stiprybėje, Ancor Amacor Amides Theodonias Anitor, kad mano trokštamas tikslas būtų pasiektas per Adonai stiprybę, kuriam šlovė ir garbė priklausys per amžių amžius. Amen.

Po to melskitės Dievui pagal savo darbą, kaip įsakė Saliamonas.

Užkeikimas, skirtas iškviesti bet kurią iš minėtų Dvasių

Aš iškviečiu ir užkeikiu tave, dvasia N., ir būdamas ginkluotas Aukščiausiosios Didenybės galia. Aš visiškai įsakau tau per Beralanensis, Baldachiensis, Paumachim ir Apologiae Sedes, ir per galingiausius princus Genii Liachidi ir Tartaro sosto ministrus, vyriausiuosius Apologijos sosto princus Devintajame Regione. Aš egzorcizuoju ir galingai įsakau tau, dvasia N., per Tą, kuris tarė žodį, ir tai buvo padaryta, ir per visus šventus ir šlovingiausius švenčiausiojo ir tikrojo Dievo Vardus, ir per šiuos Jo švenčiausius Vardus Adonai, EL, Elohim, Elohe, Zabeoth, Elion, Eskerie, Jah, Tetragrammaton Saday, kad tuoj pat pasirodytum ir pasirodytum man čia, priešais šį ratą, gražiu ir žmogišku pavidalu, be jokios deformacijos ar iškraipymo, ir nedelsdamas ateitum iš visų pasaulio dalių duoti ir duoti racionalių atsakymų į visus dalykus, kurių aš tavęs klausiu. Ateik taikiai, matomai ir maloniai, ir nedelsdamas, apreikšdamas, ko trokštu, būdamas užkeiktas amžinojo gyvojo ir tikrojo Dievo Helioren Vardais. Aš užkeikiu tave ypatingu ir tikruoju tavo Dievo Vardu, kuriam tu privalai paklusti, ir Karaliaus, kuris tave valdo, Vardu, kad tuoj pat ateitum nedelsdamas ir įvykdytum mano troškimus ir įsakymus, ir išliktum iki galo, ir pagal mano ketinimus. Aš užkeikiu tave per Tą, kuriam paklūsta visos Kūrinijos, ir per šį neapsakomą vardą Tetragrammaton Jehova, kurį išgirdus, Elementai yra nuverčiami; oras dreba, jūra bėga atgal, ugnis gesinama, žemė dreba, ir visos dangiškosios, žemiškosios ir pragariškosios galybės dreba, yra sukrėstos ir sumišusios. Kad ateitum matomai ir maloniai, kalbėtum su manimi aiškiu, suprantamu balsu, be jokio dviprasmiškumo. Todėl ateik vardan Adonay Zebaoth; Adonay, Amiorent, ateik, ateik, kodėl delsi? skubėk: Adonay Saday, Karalių Karalius tau įsako.

Sakykite tai tiek kartų, kiek norite. Ir jei jos neateina, tada sakykite taip, kaip nurodyta toliau.

Antrasis Užkeikimas

Aš iškviečiu, užkeikiu ir įsakau tau, dvasia N., pasirodyti ir pasirodyti matomai man, priešais šį ratą, gražiu ir maloniu pavidalu, be jokios deformacijos ar iškraipymo, vardu ir vardan YAH, kurį Adomas girdėjo ir kalbėjo, ir vardu Joth, kurį Jokūbas girdėjo iš angelo, besigrumiančio su juo, ir buvo išgelbėtas iš savo brolio Ezavo rankų; ir Dievo vardu Agla, kurį Lotas girdėjo ir buvo išgelbėtas su savo šeima; ir vardu Anaphexaton, kurį Aaronas girdėjo ir kalbėjo ir tapo išmintingas, ir vardais Schemes Amathia, kuriuos Jozuė šaukėsi, ir Saulė sustojo, ir vardu Emanuel, kurį trys vaikai Sedrachas, Masachas ir Abednego giedojo viduryje liepsnojančios krosnies ir buvo išgelbėti; ir vardu Alfa ir Omega, kurį Danielius pavadino ir sunaikino varpą ir drakoną, ir vardu Zebaoth, kurį Mozė pavadino, ir visos upės ir vandenys Egipto žemėje pavirto krauju, ir vardu Escerchie Oriston, kurį Mozė pavadino, ir visos upės išnešė varles, ir jos nuėjo į egiptiečių namus, naikindamos viską, ir vardu Elion, kurį Mozė šaukėsi, ir buvo didelė kruša, kokios nebuvo matyti nuo pasaulio sukūrimo iki tos dienos, ir vardu Adonay, kurį Mozė pavadino, ir visoje Egipto žemėje atsirado skėriai ir surijo viską, ką kruša paliko; ir vardu Hagios, ir Adonay antspaudu, ir Otheos, Iscyros, Athenatos, Paracletus, ir šiais šventais ir sakraliais vardais Agla, On, Tetragrammaton, ir baisiuoju Dievo teismu, ir neaiškia stiklo jūra, kuri yra priešais Dieviškosios Didenybės veidą, kuris yra galingas ir galingiausias. Ir keturiais žvėrimis priešais sostą, turinčiais akis priekyje ir užpakalyje, ir ugnimi aplink sostą, ir šventaisiais dangaus angelais; ir Galingąja Dievo Išmintimi, ir Baldachijos antspaudu, ir šiuo vardu Primeumaton, kurį Mozė pavadino, ir Žemė atsivėrė ir prarijo Chorą, Dataną ir Abiramą, aš įsakau, kad duotum teisingus ir ištikimus atsakymus į visus mano reikalavimus ir įvykdytum visus mano troškimus, kiek tai tavo galioje. Todėl ateik taikiai, matomai ir maloniai dabar nedelsdamas, apreikšdamas, ko trokštu, kalbėdamas tobula ir aiškia, mano supratimui priimtina kalba ir t. t.

Jei jie kaip nors neateina po šių dviejų ankstesnių užkeikimų kartojimo, bet be abejonės jie ateis, tęskite toliau, nes tai yra priverstinis užkeikimas.

Priverstinis Užkeikimas

Aš užkeikiu tave, dvasia N., visais šlovingiausiais ir veiksmingiausiais didžiojo ir nesuvokiamo Viešpaties Dievo Galybių vardais, kad ateitum greitai nedelsdamas iš visų pasaulio dalių ir vietų; kur bebūtum, kad duotum racionalių atsakymų į mano reikalavimus ir kad tai darytum matomai ir maloniai, kalbėdamas mano supratimui priimtinu balsu, kaip minėta anksčiau, aš užkeikiu ir priverčiu tave, dvasia N., per visus minėtus ir per šiuos septynis vardus, kuriais išmintingasis Saliamonas surišo tave ir tavo draugus Variniame inde. Adonay, Prerai Tetragrammaton, Anaphexeton, Inessenfatall, Pathatumon ir Itemon. Kad pasirodytum čia, priešais šį ratą, įvykdyti mano valią visuose dalykuose, kurie man atrodys geri. Jei būsi nepaklusnus ir atsisakysi ateiti, aš aukščiausiojo ir amžinai gyvojo Dievo, kuris sukūrė ir tave, ir mane, ir visą pasaulį per šešias dienas, ir viską, kas jame yra, vardo galia ir stiprybe, Eie, Saray, ir jo vardo Primeumaton galia, kuris įsako visai dangaus galybei, prakeiksiu tave ir atimsiu iš tavęs visą tavo pareigą, džiaugsmą ir vietą, ir surišiu tave bedugnės gelmėje. Ten likti iki paskutinio teismo dienos, ir aš tave surišiu amžina ugnimi ir ugnies bei sieros ežere, nebent tuoj pat ateitum ir pasirodytum čia, priešais šį ratą, vykdyti mano valią visuose dalykuose. Todėl ateik! Vardan šių šventų vardų Adonai, Zabaoth, Adonai, Amiorem, ateik, Adonai tau įsako.

Jei nueisite taip toli, ir jis vis dar nepasirodys, galite būti tikri, kad jį į kitą vietą pasiuntė jo karalius, ir jis negali ateiti, ir jei taip yra, iškvieskite karalių, kaip nurodyta toliau, kad jį atsiųstų. Bet jei jis vis tiek neateina, tada galite būti tikri, kad jis yra surakintas grandinėmis pragare, ir jis nėra savo karaliaus globoje. Taigi, jei vis dar norite jį iš ten iškviesti, turite pakartoti dvasių grandinę ir t. t.

Norėdami iškviesti Karalių, sakykite taip:

O tu didis, galingas ir galingas Karaliau Amaimonai, kuris valdai savo aukščiausiojo dievo El galia visas dvasias, tiek aukštesniąsias, tiek žemesniąsias, pragariškojo ordino Rytų Valdžioje, aš iškviečiu ir įsakau tau ypatingu ir tikriausiu tavo dievo vardu ir dievu, kurį tu garbinai ir kuriam paklūsti, ir tavo sukūrimo antspaudu, ir galingiausiu ir galingiausiu dievo vardu Jehova Tetragrammaton, kuris išmetė tave iš dangaus su visomis kitomis pragaro dvasiomis, ir visais galingiausiais ir didžiausiais dievo, kuris sukūrė dangų, žemę ir pragarą, ir viską, kas juose yra, vardais, ir jų galia bei dorybe, ir vardu Primeumaton, kuris įsako visai dangaus galybei, kad tu priverstum, priverstum ir priverstum N. ateiti pas mane čia, priešais šį ratą, gražia ir malonia forma, nedarant jokios žalos man ar jokiai kitai būtybei, ir atsakyti teisingai ir ištikimai į visus mano prašymus, kad aš galėčiau įvykdyti savo valią ir troškimus, sužinodamas ar gaudamas bet kokį reikalą ar dalyką, kurį, kaip tu žinai, jam dera atlikti ar įvykdyti per Dievo El galią, kuris kuria ir tvarko visus dalykus, tiek dangiškus, tiek orinius, tiek žemiškus, tiek pragariškus.

Po to, kai du ar tris kartus iškviesite karalių šiuo būdu, tada užkeikite dvasią, kurią norėjote iškviesti, minėtais užkeikimais, kartodami juos kelis kartus kartu, ir ji ateis be abejonės, jei ne pirmą ar antrą kartą kartojant. Bet jei ji neateina, pridėkite dvasių grandinę prie minėto užkeikimo pabaigos, ir ji bus priversta ateiti, net jei ji būtų surakinta grandinėmis, nes grandinės nuo jos nutrūks, ir ji bus laisva ir t. t.

Bendrasis Prakeiksmas, vadinamas Dvasių Grandine, prieš visas maištaujančias dvasias.

O tu pikta ir nepaklusni dvasia, kadangi tu maištavai ir nepaklausei bei nekreipei dėmesio į mano žodžius, kuriuos aš pakartojau; jie būdami visi šlovingiausi ir nesuvokiami tikrojo Dievo, jūsų ir manęs, ir viso pasaulio kūrėjo, vardai. Aš tų vardų galia, kuriems jokia būtybė negali atsispirti, prakeikiu tave į bedugnės gelmes, ten likti iki teismo dienos grandinėse iš ugnies ir sieros neužgesinamos, nebent tuoj pat pasirodytum priešais šį ratą, šiame trikampyje, vykdyti mano valią. Ir todėl ateik taikiai ir greitai vardan šių vardų – Adonai, Zabaoth, Adonai, Amioram; ateik! ateik! kodėl delsi, nes tai Karalių Karalius, pats Adonai tau įsako.

Kai perskaitysite tiek ir ji neateis, tada užrašykite jos vardą ir antspaudą ant nekaltos mergelės pergamento ir įdėkite į juodą dėžutę su siera, asafetida ir kitais daiktais, kurie turi dvokiantį stiprų kvapą, ir apriškite dėžutę viela, ir pakabinkite ant savo kalavijo smaigalio, ir laikykite virš anglių ugnies, ir pirmiausia pasakykite ugniai taip, pastatę ją ta kryptimi, iš kurios ji turi ateiti.

Ugnies Užkeikimas

Aš užkeikiu tave, o ugnie, per tą, kuris sukūrė tave ir visas kitas geras būtybes pasaulyje, kad tu kankintum, degintum ir naikintum šią dvasią N. per amžius. Aš pasmerkiu tave, tu dvasia N., į amžiną ugnį, nes tu esi nepaklusni ir nepaklūsti mano įsakymui, nei laikaisi Viešpaties, tavo Dievo, priesakų, nei nori man pasirodyti, nei manęs klausyti, nei mano iškvietimų, kuriais aš tave iškviečiau, būdamas aukščiausiojo ir imperinio Viešpaties, Dievo Galybių Jehovos, tarnas, ir apdovanotas bei sustiprintas jo dangiška galia ir leidimu, nei ateini atsakyti į šiuos mano tau pateiktus pasiūlymus, už kuriuos savo priešiškumu ir panieka esi kaltas dideliu nepaklusnumu ir maištu, ir todėl aš tave ekskomunikuosiu ir sunaikinsiu tavo vardą ir antspaudą, kuriuos aš čia uždariau šioje juodoje dėžutėje, ir sudeginsiu tave nemirtingoje ugnyje ir palaidosiu tave nemirtingoje užmarštyje, nebent tu nedelsdamas ateitum ir pasirodytum matomai, maloniai, draugiškai ir mandagiai čia, priešais šį ratą, šiame trikampyje, gražia ir malonia forma, ir jokiu būdu ne baisiai, žalingai ar gąsdinančiai man ar bet kuriai kitai būtybei žemės paviršiuje, ir duotum racionalių atsakymų į mano prašymus ir įvykdytum visus mano troškimus visuose dalykuose, kuriuos aš tau pateiksiu ir t. t.

Jei ji neateina pas jus, sakykite taip.

Prakeiksmas

Dabar, o tu dvasia N., kadangi tu vis dar esi žalinga ir nepaklusni ir nenori man pasirodyti atsakyti į tuos dalykus, kurių aš būčiau norėjęs iš tavęs arba būčiau norėjęs būti patenkintas ir t. t. Aš visagalio nemirtingo Viešpaties Dievo Galybių Jehovos Tetragrammatono, vienintelio dangaus, žemės ir pragaro bei visko, kas juose yra, kūrėjo, vardu, galia ir orumu, kuris yra nuostabus visų dalykų, tiek matomų, tiek nematomų, tvarkytojas, prakeikiu tave ir atimu iš tavęs visas tavo pareigas, džiaugsmą ir vietą, ir surišu tave bedugnės gelmėse, ten likti iki paskutinio teismo dienos. Aš sakau, į ugnies ir sieros ežerą, kuris yra paruoštas visoms maištingoms, nepaklusnioms, užsispyrusioms ir žalingoms dvasioms, tegul visa Šventoji dangaus draugija tave prakeikia. ©, ) ir Žvaigždės, šviesa ir visos dangaus galybės tave prakeikia. Aš prakeikiu tave į neužgesinamą ugnį ir neapsakomas kančias, ir kaip tavo vardas ir antspaudas yra šioje dėžutėje, surakinti ir surišti, ir bus uždusinti sieringoje ir dvokiančioje medžiagoje ir sudeginti šioje materialioje ugnyje, taip aš Jehovos vardu ir šių trijų vardų Tetragrammaton, Anaphexeton ir Primeumaton galia ir orumu, metu tave, o tu nepaklusni dvasia N., į tą ugnies ežerą, kuris yra paruoštas tau, pasmerktoms ir prakeiktoms dvasioms, ir ten likti iki teismo dienos, ir niekada daugiau nebūti prisimintai prieš Dievo veidą, kuris ateis teisti gyvųjų ir mirusiųjų ir pasaulio per ugnį.

Čia Egzorcistas turi įdėti dėžutę į ugnį, ir netrukus ji ateis. Bet kai tik ji ateis, greitai užgesinkite ugnį, kurioje yra dėžutė, ir padarykite malonų smilkalą, ir suteikite jai malonų priėmimą, rodydami jai pentaklį, kuris yra jūsų apdaro apačioje, uždengtą lininiu audiniu, sakydami:

Kreipimasis į Dvasią, jai atėjus

Štai tavo sumaištis, jei būsi nepaklusni. Štai Saliamono Pentaklis, kurį aš atnešiau čia, prieš tavo akis. Štai Egzorcisto asmuo, kuris vadinamas Oktinomu, viduryje Egzorcizmo, kuris yra ginkluotas Dievo ir be baimės, kuris galingai tave iškviečia ir pakvietė pasirodyti. Todėl duok racionalių atsakymų į mano reikalavimus ir būk paklusnus man, savo šeimininkui, Viešpaties vardu Bathat, puolančio ant Abrac, Abeor, ateinančio ant Aberer.

Tada jos arba ji taps paklusnios ir lieps jums klausti, ko norite, nes jos yra pavaldžios Dievui, kad įvykdytų jūsų troškimus ir reikalavimus. Kai jos arba ji pasirodys ir parodys save nuolankias ir romias, tada jūs turite sakyti taip.

Sveikinimas dvasiai

Sveika atvykusi, dvasia N. (ar dvasios, ar kilniausias karaliau, ar karaliai), sakau, esate man laukiami, nes aš jus iškviečiau per Tą, kuris sukūrė ir dangų, ir žemę, ir pragarą, ir viską, kas juose yra, ir jūs paklusote ta pačia galia, kuria aš jus iškviečiau. Aš surišu jus, kad maloniai ir matomai pasiliktumėte čia, priešais šį ratą, šiame ▲.

Leidimas išeiti

O tu, dvasia N., kadangi tu labai stropiai atsakei į mano reikalavimus ir buvai pasiruošusi bei noriai atėjai po pirmo mano kvietimo, aš suteikiu tau leidimą išvykti į tavo deramą vietą, nedarant jokios žalos ar pavojaus jokiam žmogui ar gyvūnui. Išeik, sakau, ir būk visuomet pasiruošusi ateiti mano kvietimu, būdama tinkamai egzorcizuota ir užkeikta šventais magijos ritualais. Aš įsakau tau pasitraukti taikiai ir ramiai, ir tegul Dievo ramybė visuomet būna tarp manęs ir tavęs. Amen.


A1 GOETIJA

[Iliustracijos su demonų vardais ir sigilais nuo 1 iki 36]

  1. Baelis 2. Agaresas 3. Vasago 4. Gamiginas 5. Marbasas 6. Valefaras
  2. Amonas 8. Barbatas 9. Paimonas 10. Bueris 11. Gusionas 12. Sitri
  3. Beletas 14. Leraju 15. Eligoras 16. Zeparas 17. Botis 18. Batinas
  4. Saleosas 20. Pursonas 21. Moraksas 22. Iposas 23. Aimas 24. Naberius
  5. Glasja Labolas 26. Bunė 27. Ronovė 28. Beritas 29. Astarotas 30. Fornejus
  6. Foras 32. Asmodajus 33. Gapas 34. Furfuras 35. Marchosijas 36. Stolasas

A2 Pilnas Mažesnysis Saliamono Raktas

[Iliustracijos su demonų vardais ir sigilais nuo 37 iki 72]

  1. Feniksas 38. Halfasas 39. Malfasas 40. Raumas 41. Fokaloras 42. Veparas
  2. Sabnakas 44. Šaksas 45. Vinė 46. Bifronsas 47. Ualas 48. Hagentis
  3. Procelis 50. Furkasas 51. Balamas 52. Alokesas 53. Kaimas 54. Murmuras
  4. Orobasas 56. Gemory 57. Osė 58. Amy 59. Oriasas 60. Vapula
  5. Zaganas 62. Valakas 63. Andras 64. Flaurosas 65. Andrealfus 66. Kimeiesas
  6. Amduscijas 68. Belialas 69. Dekarabija 70. Syrė 71. Dantalionas 72. Andromalijus

A3 GOETIJA

[Iliustracija: Magiškasis Ratas ir Trikampis]


A4 Pilnas Mažesnysis Saliamono Raktas

[Iliustracija: Saliamono Heksagrama]

Saliamono Heksagrama


A5 GOETIJA

[Iliustracija: Saliamono Pentagrama]

Saliamono Pentagrama


A6 Pilnas Mažesnysis Saliamono Raktas

[Iliustracija: Magiškasis Saliamono Žiedas]

Magiškasis Saliamono Žiedas


A7 GOETIJA

[Iliustracija: Slaptasis Saliamono Antspaudas]

Slaptasis Saliamono Antspaudas


A8 Pilnas Mažesnysis Saliamono Raktas

[Iliustracija: Varinis Saliamono Indas]

Varinis Saliamono Indas


Ars Theurgia Goetia: 2-oji Knyga

Šiame traktate rasite 31 vardą vyriausiųjų dvasių, su keletu joms pavaldžių tarnaujančių dvasių, kartu su jų antspaudais ir ženklais, kurie turi būti nešiojami kaip lamenas ant jūsų krūtinės. Nes be jo, pasirodžiusi dvasia jums nepaklus, nevykdys jūsų valios ir t. t.

Šių dvasių pareigos yra vienodos, nes ką gali padaryti viena, gali padaryti ir kitos. Jos gali parodyti ir atskleisti visus paslėptus ir pasaulyje padarytus dalykus, ir gali atnešti, nunešti ar padaryti bet ką, kas turi būti padaryta ar yra bet kuriame iš keturių Elementų: Ugnyje, Ore, Žemėje ir Vandenyje ir t. t. Taip pat jos gali atskleisti karalių ar bet kurio kito asmens ar asmenų paslaptis, nesvarbu, kokios jos būtų.

Šios dvasios, būdamos orinės, savo prigimtimi yra geros ir blogos. Tai yra, viena dalis yra gera, o kita dalis – bloga. Jas valdo jų Princai, ir kiekvienas Princas turi savo buveinę tam tikroje kompaso kryptyje – kaip parodyta tolesniame paveiksle. Todėl, kai norėsite iškviesti bet kurį iš karalių ar bet kurį iš jų tarnų, turite atsisukti į tą kompaso kryptį, kurioje karalius turi savo buveinę ar vietą, ir vargu ar suklysite savo operacijose.

Pastaba: Kiekvienas princas turi būti kviečiamas savo užkeikimu, tačiau visi jie yra vienodos formos, išskyrus dvasios vardą ir vietą, kurie keičiasi ir skiriasi. Taip pat atitinkamai turi būti keičiamas dvasios antspaudas.

Kalbant apie apdarus ir kitus materialius dalykus, jie yra tie patys, kaip minėta „Goetijos“ knygoje.

Paveikslo, atskleidžiančio 31 karaliaus ar princo tvarką su jų tarnais ministrais, forma, nes kai karalius surandamas, jo pavaldinius lengva surasti ir t. t.

Iš šio paveikslo galite matyti, kad 20 iš šių karalių turi savo pirmąsias buveines ir lieka vienoje vietoje, o kiti 11 yra judrūs ir kartais būna vienoje vietoje, o kartais kitoje, o kartais jie būna kartu, daugiau ar mažiau; todėl nesvarbu, kuria kryptimi stovite veidu, kai norite iškviesti bet kurį iš jų ar jų tarnų.


Ars Theurgia Goetia:
Apie trisdešimt vieną orinę dvasią, iškviestą ir suvaldytą Karaliaus Saliamono.

Karnesielis yra didžiausias ir Vyriausias Imperatorius, valdantis Rytuose, turintis 1000 didžiųjų kunigaikščių ir 100 mažesnių kunigaikščių po savimi, be to, 50 000 000 000 000 tarnaujančių dvasių, kurios yra daug žemesnės už kunigaikščius, todėl mes jų neminėsime, o tik 12 vyriausiųjų kunigaikščių ir jų antspaudus, nes jų pakanka praktikai.

Karnesielio antspaudas.
Jo Kunigaikščiai: Myrezyn, Omich, Zabriel, Bucafas, Benoham, Arifiel, Cumeriel, Vadriel, Armany, Capriel, Bedary, Laphor.

Karnesielis, kai pasirodo, dieną ar naktį, jį lydi 60 000 000 000 000 Kunigaikščių, bet kai kviečiate bet kurį iš šių Kunigaikščių, niekada nelydi daugiau nei 300, o kartais ne daugiau nei 10 ir t. t.

Karnesielio Užkeikimas:
Užkeikiame tave, o tu galingas ir galingas Prince Karnesieli, kuris esi Imperatorius ir vyriausiasis vadas, valdantis kaip Karalius Rytų valdose, kuris valdai aukščiausiojo Dievo El galia visas dvasias ir t. t.


Kaspielis yra Didis ir Vyriausias Imperatorius, valdantis Pietuose, turintis 200 didžiųjų Kunigaikščių ir 400 mažesnių Kunigaikščių po savimi, be to, 1 000 200 000 000 tarnaujančių dvasių, kurios yra daug žemesnės ir t. t., iš kurių mes (Saliamonas sako) neminėsime, o tik 12 Vyriausiųjų Kunigaikščių ir jų antspaudus, nes jų pakanka praktikai.

Kaspielio antspaudas.
12 jo Kunigaikščių: Ursiel, Chariet, Maras, Femot, Budarim, Camory, Larmot, Aridiel, Geriel, Ambri, Carnor, Oriel.

Šie 12 Kunigaikščių turi po 2660 mažesnių Kunigaikščių, kurie juos aptarnauja, iš kurių kai kurie ateina su juo, kai jis iškviečiamas, bet jie yra labai užsispyrę ir šiurkštūs ir t. t.

Kaspielio Užkeikimas:
Užkeikiame tave, o tu Galingas ir Galingas Prince Kaspieli ir t. t.


Amenadielis yra Didysis Vakarų Imperatorius, turintis 300 didžiųjų Kunigaikščių ir 500 mažesnių Kunigaikščių, be to, 400 000 300 000 100 000 žemesnių tarnaujančių dvasių, kurios jį aptarnauja, iš kurių mes neminėsime, o tik 12 vyriausiųjų Kunigaikščių ir jų antspaudus, kurių pakanka praktikai.

Amenadielio antspaudas.
12 jo Kunigaikščių: Vadros, Camiel, Luziel, Musiriel, Rapsiel, Lamael, Zoeniel, Curifas, Almesiel, Codriel, Balsur, Nadroc.

Pastaba: Amenadielį galima kviesti bet kurią dienos ar nakties valandą, bet jo kunigaikščius, kurie turi po 3880 tarnų, reikia kviesti tam tikromis valandomis, pavyzdžiui, Vadrosą galima kviesti pirmąsias 2 dienos valandas, Camielį – antrąsias 2 dienos valandas ir taip toliau, kol pasieksite Nadrocą, kurį reikia kviesti paskutines 2 nakties valandas, o tada vėl pradėti nuo Vadroso ir t. t. Tą pačią taisyklę reikia taikyti kviečiant kunigaikščius, priklausančius Šiaurės Imperatoriui Demorieliui.

Užkeikimas:
Užkeikiame tave, o tu galingas ir galingas Prince Amenadieli, kuris esi Imperatorius ir vyriausiasis Karalius, valdantis Vakarų valdose ir t. t.


Demorielis yra Didysis ir Galingasis Šiaurės Imperatorius, turintis 400 didžiųjų kunigaikščių ir 600 mažesnių kunigaikščių su 700 000 800 000 900 001 tarnu, pavaldžiu jam, iš kurių mes paminėsime tik 12 vyriausiųjų kunigaikščių ir jų antspaudus, kurių pakaks praktikai.

Demorielio antspaudas.
12 jo kunigaikščių: Amiblel, Cabarim, Menador, Burisiel, Doriel, Mador, Camel, Dubilon, Meclu, Churibal, Dabrinos, Chomiell.

Pastaba: Kiekvienas iš šių kunigaikščių turi po 1140 tarnų, kurie juos aptarnauja pagal poreikį, nes kai kunigaikštis, kurį kviečiate, turi daugiau darbo nei įprastai, jį aptarnauja daugiau tarnų.

Demorielio Užkeikimas:
Užkeikiame tave, o tu ir t. t.


Pamersielis yra pirmoji ir vyriausioji dvasia Rytuose, pavaldi Karnesieliui, turinti 1000 dvasių po savimi, kurios turi būti kviečiamos dienos metu, bet su didele atsarga, nes jos yra labai išdidžios ir užsispyrusios, iš kurių mes paminėsime tik 11, kaip nurodyta toliau.

Pamersielio antspaudas.
Jo kunigaikščiai: Anoyr, Madriel, Ebra, Sotheano, Abrulges, Ormenu, Itules, Rablion, Hamorphiel, Itrasbiel, Nadrel.

Pastaba: Šios dvasios savo prigimtimi yra blogos ir labai melagingos, ir jomis negalima pasitikėti slaptais reikalais, bet jos puikiai tinka išvaryti tamsos dvasias iš bet kurios vietos ar namo, kuriame vaidenasi, ir t. t.

Norėdami iškviesti Pamersielį ar bet kurį iš šių jo tarnų, pasirinkite atokiausią, slapčiausią ir tyliausią kambarį namuose, arba tam tikroje saloje, miške ar giraitėje, arba labiausiai paslėptoje ir nuošalioje vietoje, atokiau nuo visų praeivių, kad niekas negalėtų atsitiktinai patekti į jūsų kambarį ar bet kurią kitą vietą, kurioje vykdote savo veiklą. Įsitikinkite, kad vieta yra labai vėdinama, nes visos dvasios šioje dalyje yra iš oro. Galite kviesti šias dvasias į krištolo akmenį ar stiklinį indą, tai yra senovinis ir įprastas dvasių priėmimo ir surišimo būdas. Šis krištolo akmuo turi būti keturių colių skersmens, pastatytas ant meno stalo, pagaminto taip, kaip nurodyta toliau pagal šį paveikslą, kuris teisingai vadinamas slaptuoju Saliamono stalu, ir turint dvasios antspaudą ant krūtinės bei juostą aplink juosmenį, ir jūs negalite suklysti. Stalo forma yra tokia, kaip pavaizduota šiame paveiksle.

Kai taip paruošite, ką reikia paruošti, pakartokite tolesnį užkeikimą kelis kartus, tai yra, kol ateis dvasia, nes be abejonės ji ateis. Pastaba: tas pats metodas turi būti naudojamas visoje tolesnėje šios knygos dalyje, kaip ir čia su Pamersieliu ir jo tarnais. Taip pat ir kviečiant karalių ir jo tarnus ir t. t.

Pamersielio Užkeikimas:
Užkeikiame tave, o Pamersieli, vyriausioji dvasia, valdanti Rytuose ir t. t.


Padielis – Antroji dvasia eilėje po Rytų Imperatoriaus vadinama Padieliu. Jis valdo Rytuose ir Pietuose kaip Karalius, ir valdo 10 000 dvasių dieną ir 20 000 naktį, be to, keletą tūkstančių po jomis. Jos visos yra geros prigimties ir jomis galima pasitikėti. Saliamonas sako, kad šios dvasios neturi jokios galios pačios, išskyrus tą, kurią joms suteikia jų princas Padielis. Todėl jis nepaminėjo nė vieno jų vardo, nes jei kuri nors iš jų yra kviečiama, jos negali pasirodyti be savo princo leidimo, kaip gali kitos ir t. t. Turite naudoti tą patį metodą kviečiant šį princą Padielį, kaip aprašyta anksčiau apie Pamersielį. Padielio antspaudas yra šis.

Padielio antspaudas.
Užkeikimas:
Užkeikiame tave, o tu galingas ir galingas Prince Padieli, kuris valdai kaip vyriausiasis princas ar karalius Rytų ir Pietų valdose, Mes iškviečiame, įsakome ir priverčiame tave, ypatingu tavo Dievo vardu ir t. t.


Kamuelis – Trečioji dvasia, esanti ir suklasifikuota eilėje po vyriausiojo, galingo, didžio ir galingo rytų karaliaus, vadinama Kamueliu, kuris karaliauja, valdo ir tvarko kaip karalius pietrytinėje pasaulio dalyje ir turi daug ir įvairių dvasių savo valdžioje ir įsakyme, iš kurių mes paminėsime tik 10, priklausančių dienai, ir 10 – nakčiai. Ir kiekviena iš jų turi po 10 tarnų, kurie jas aptarnauja, išskyrus Camyelį, Sitgarą, Asimelį, Calymą, Dobielį ir Merasą, nes jie turi po 100 tarnų. Bet Tedielis, Morielis ir Tugarosas neturi nė vieno. Jos visos pasirodo labai gražia forma ir labai mandagiai, tiek naktį, tiek dieną ir t. t. Jos yra šios, su savo antspaudais.

Kamuelio antspaudas.
10 jo tarnų, priklausančių dienai ir pasirodysiančių naktį: Orpemiel, Omyel, Camyel, Budiel, Elcar, Citgara, Pariel, Cariel, Neriel, Daniel.
Dešimt jo tarnų, priklausančių nakčiai ir pasirodysiančių dieną: Asimiel, Calim, Dobiel, Nodar, Phaniel, Meras, Azemo, Tediel, Moriel, Tugaros.

Kamuelio Užkeikimas.

Užkeikiame tave, o tu ir t. t. Kamueli, kuris valdai ir t. t. pietrytinėje pasaulio dalyje. Mes Iškviečiame ir t. t.

Aselielis – Ketvirtoji dvasia eilėje vadinama Aselieliu. Jis valdo kaip karalius, pavaldus Karnesieliui, pietuose ir į rytus. Jis turi 10 vyriausiųjų dvasių, priklausančių dienai, ir 20 – nakčiai, kurioms pavaldžios 30 pagrindinių dvasių, o joms – dar tiek pat, iš kurių mes paminėsime tik 8 vyriausiuosius prezidentus, priklausančius dienai, ir tiek pat priklausančių nakčiai. Kiekvienas turi 20 tarnų savo įsakyme. Jie visi yra labai mandagūs, mylintys ir gražūs pažiūrėti ir t. t. Jie yra šie, su savo antspaudais.

Aselielio antspaudas.
8 jo tarnai, priklausantys dienai.
Mariel, Charas, Pamiel, Aratiel, Cubiel, Aniel, Asahel, Arean.

8 jo tarnai, priklausantys nakčiai.
Asphiel, Curiel, Charnos, Odiel, Melas, Sariel, Othiet, Bofar.

Aselielio Užkeikimas, kaip nurodyta toliau.
Užkeikiame tave, o tu galingas ir galingas Prince Aselieli, kuris valdai kaip vyriausiasis princas ar Karalius, pavaldus Karnesieliui, pietuose ir į rytus ir t. t.

Barmielis – Penktoji dvasia eilėje vadinama Barmieliu. Jis yra pirmoji ir vyriausioji dvasia, pavaldi Kaspieliui, Pietų Imperatoriui. Jis valdo kaip karalius pietuose, pavaldus Kaspieliui, ir turi 10 kunigaikščių dienai ir 20 nakčiai, kurie jį aptarnauja ir vykdo jo valią; visi jie yra labai geri ir noriai paklūsta Egzorcistui, iš kurių mes paminėsime tik 8, priklausančius dienai, ir tiek pat – nakčiai, su jų antspaudais. Nes jų pakanka praktikai. Pastaba: Kiekvienas iš šių kunigaikščių turi po 20 tarnų, kurie jį aptarnauja, kai jis iškviečiamas, išskyrus paskutinius keturis, priklausančius nakčiai, nes jie neturi nė vieno. Jie yra šie, su savo antspaudais.

Barmielio antspaudas.
8 jo tarnai kunigaikščiai, priklausantys dienai.
Sochas, Tigara, Chansi, Keriel, Acteras, Barbil, Carpiel, Mansi.
8 jo tarnai (kunigaikščiai), priklausantys nakčiai.
Barbis, Marguns, Canilel, Acreba, Morcaza, Baaba, Gabio, Astib.

Barmielio Užkeikimas, kaip nurodyta toliau;
Užkeikiame tave, o tu galingas ir galingas Prince Barmieli, kuris valdai kaip vyriausiasis princas ar Karalius pietuose, pavaldus Kaspieliui, ir t. t.

Gedielis – Šeštoji dvasia eilėje, bet antroji pavaldi Pietų Imperatoriui, vadinama Gedieliu, kuris valdo kaip Karalius pietuose ir į vakarus, turintis 20 vyriausiųjų dvasių, kurios jį aptarnauja dieną, ir tiek pat – naktį, ir jos turi daug tarnų savo įsakymuose, iš kurių mes paminėsime tik 8 vyriausiąsias dvasias, priklausančias dienai, ir tiek pat – priklausančių nakčiai, kurios turi po 20 tarnų, juos aptarnaujančių, kai jos iškviečiamos. Jos yra labai norios, mylinčios ir mandagios vykdyti jūsų valią ir t. t., jų vardai ir antspaudai yra šie.

Gedielio antspaudas.
8 kunigaikščiai, priklausantys dienai, pavaldūs Gedieliui.
Coliel, Naras, Sabas, Assaba, Sariel, Ranciel, Mashel, Bariet.
8 kunigaikščiai, priklausantys nakčiai.
Reciel, Sadiel, Agra, Anael, Aroan, Cirecas, Aglas, Vriel.

Gedielio Užkeikimas, kaip nurodyta toliau.
Užkeikiame tave, o tu galingas ir galingas Prince Gedieli, kuris valdai kaip karalius pietuose ir į vakarus ir t. t. Mes Iškviečiame, priverčiame, įsakome ir t. t.

Asyrielis – Septintoji dvasia eilėje, bet trečioji pavaldi didžiajam Pietų imperatoriui, vadinama Asyrieliu, jis yra galingas karalius, valdantis pietvakarinėje pasaulio dalyje ir turintis 20 didžiųjų kunigaikščių, kurie jį aptarnauja dieną, ir tiek pat – naktį. Jie turi po savimi keletą tarnų, kurie juos aptarnauja ir t. t. Čia mes paminėsime tik 8 vyriausiuosius kunigaikščius, priklausančius dienai, ir tiek pat – priklausančių nakčiai, nes jų pakanka praktikai. Ir pirmieji 4, priklausantys dienai, ir pirmieji 4, priklausantys nakčiai, turi po 40 tarnų. Paskutiniai 4 dienos kunigaikščiai turi po 20, o paskutiniai 4 nakties kunigaikščiai – po 10. Jie visi yra geros prigimties ir noriai paklūsta. Pastaba: tie, kurie yra iš dienos, turi būti kviečiami dieną, o tie, kurie iš nakties – naktį ir t. t.

Asyrielio antspaudas.
8 kunigaikščiai, priklausantys dienai, pavaldūs Asyrieliui.
Astor, Carga, Buniet, Rabas, Arcisat, Aariel, Cusiel, Malguel.
8 nakties kunigaikščiai.
Amiel, Cusriet, Maroth, Omiel, Budar, Aspiel, Faseua, Hamas.

Užkeikimas
Užkeikiame tave ir t. t., kuris valdai kaip vyriausiasis karalius pietvakariuose ir t. t.

Maserielis – Aštuntoji dvasia eilėje, bet ketvirtoji pavaldi Pietų Imperatoriui, vadinama Maserieliu, kuris valdo kaip karalius Vakarų ir pietų valdose ir turi daugybę princų ir tarnų po savimi, kurie jį aptarnauja, iš kurių mes paminėsime 12 vyriausiųjų kunigaikščių, kurie jį aptarnauja dieną, ir 12, kurie jį aptarnauja, vykdydami jo valią naktį, kurių pakanka praktikai. Jie visi yra geros prigimties ir noriai vykdys jūsų valią visuose dalykuose. Tie, kurie yra skirti dienai, turi būti kviečiami dieną, o tie, kurie nakčiai – naktį. Kiekvienas iš jų turi po 30 tarnų, o jų vardai ir antspaudai yra šie.

Maserielio antspaudas.
12, priklausančių dienai, pavaldžių Maserieliui.
Mahue, Roriel, Earviel, Zeriel, Atniel, Vessur, Azimel, Chasor, Patiel, Assuel, Aliel, Espoel.
Šie 12 priklauso nakčiai.
Arach, Maras, Noguiel, Saemiet, Amoyr, Bachiel, Baros, Ellet, Earos, Rabiel, Atriel, Salvor.

Užkeikimas.
Užkeikiame tave ir t. t. Maserieli, kuris valdai kaip vyriausiasis princas ar karalius Vakarų ir pietų valdose ir t. t.

Malgaras – Devintoji dvasia eilėje, bet pirmoji pavaldi Vakarų imperatoriui, vadinama Malgaru – jis valdo kaip karalius Vakarų valdose ir turi 30 kunigaikščių po savimi, kurie jį aptarnauja dieną, ir tiek pat – naktį, ir dar keletą po jais, iš kurių mes paminėsime 12 kunigaikščių, priklausančių dienai, ir tiek pat – priklausančių nakčiai. Kiekvienas iš jų turi po 30 tarnų, išskyrus Misielį, Barfasą, Asparą ir Deilasą, nes jie turi tik po 20, o Aroisas ir Basielis – tik po 10 ir t. t. Jie visi yra labai mandagūs ir noriai pasirodys vykdyti jūsų valią. Jie pasirodo po 2 su savo tarnais. Tie, kurie yra skirti dienai, turi būti kviečiami dieną, o tie, kurie nakčiai – naktį. Jų vardai ir antspaudai yra šie.

Malgaro antspaudas.
12 kunigaikščių, priklausančių dienai.
Camiel, Meliel, Borasy, Agor, Casiet, Rabiel, Cabiel, Udiel, Oriel, Masiel, Barfas, Arois.
12 kunigaikščių nakčiai.
Aroc, Dodiel, Cubi, Liblel, Raboc, Aspiel Caron, Zamor, Amiel, Aspar, Deilas, Basiel.

Užkeikimas ir t. t.
Užkeikiame tave ir t. t. Malgarai, kuris valdai ir t. t. Vakaruose ir t. t.

Dorochielis – Dešimtoji dvasia eilėje, bet antroji pavaldi Vakarų Imperatoriui, vadinama Dorochieliu, kuris yra galingas princas, valdantis vakaruose ir į šiaurę, ir turintis 40 Kunigaikščių, kurie jį aptarnauja dieną, ir tiek pat – naktį, su nesuskaičiuojama daugybe tarnų dvasių, iš kurių mes paminėsime 24 Vyriausiuosius kunigaikščius, priklausančius dienai, ir tiek pat – nakčiai, su jų antspaudais, kaip nurodyta toliau.

Pastaba: Pirmieji 12, priklausantys dienai, ir pirmieji 12, priklausantys nakčiai, turi po 40 tarnų. O paskutiniai 12 tiek dienos, tiek nakties kunigaikščių turi po 400 tarnų, kurie juos aptarnauja, kai jie pasirodo ir t. t. Taip pat tie, kurie iš dienos, turi būti kviečiami dieną, o tie, kurie iš nakties – naktį. Stebėkite planetų judėjimą kviečiant, nes pirmieji, priklausantys dienai, turi būti kviečiami pirmąją planetinę dienos valandą; o 2 sekantys – antrąją planetinę dienos valandą, ir taip toliau, kol pereisite visą dieną ir naktį ir kol vėl grįšite prie pirmųjų 2 ir t. t. Jie visi yra geros prigimties ir noriai paklus ir t. t. Jų vardai ir antspaudai yra šie.

Dorochielis.
24 kunigaikščiai, priklausantys dienai. 12 priešpiet.
Magael, Artino, Efiel, Maniel/Efiel, Suriet/Maniel, Carsiel/Suriel, Carsiel, Fabiel, Carba, Merach, Althor, Omiel.
Čia seka 12 kunigaikščių, popiet.
Gudiel, Asphor, Emuel, Soriel, Cabron, Diviel Abriel, Danael, Lomor, Casael, Busiel, Larfos.
24 Kunigaikščiai, priklausantys nakčiai, pavaldūs Dorochieliui ir t. t. Šie 12 prieš vidurnaktį.
Nahiel, Ofsiel, Bulls, Momel, Darborl, Paniel, Cursas, Aliel, Aroziel, Cusyne, Vraniel, Pelusar.
Šie 12 po vidurnakčio.
Pafiel, Gariel, Soriel, Maziel, Futiel, Cayros, Narsial, Moziel, Abael, Meroth, Cadriel, Lodiel.

Dorochielio Užkeikimas, kaip nurodyta toliau.
Užkeikiame tave, o tu galingas ir t. t., Dorochieli, kuris valdai kaip Karalius vakaruose ir į šiaurę, mes iškviečiame ir t. t.

Usielis – Vienuoliktoji dvasia eilėje, bet trečioji pavaldi Imperatoriui Amenadieliui, vadinama Usieliu, kuris yra galingas princas, valdantis kaip karalius šiaurės vakaruose. Jis turi 40 dieninių ir 40 naktinių kunigaikščių, kurie jį aptarnauja dieną ir naktį, iš kurių mes paminėsime 14, priklausančių dienai, ir tiek pat – nakčiai, kurių pakanka praktikai. Pirmieji 8, priklausantys dienai, turi po 40 tarnų, o kiti 6 – po 30. Ir pirmieji 8, priklausantys nakčiai, turi po keturiasdešimt tarnų, o kiti 4 kunigaikščiai – po 20 tarnų. Paskutiniai 2 nakties kunigaikščiai turi po 10. Jie yra labai paklusnūs ir noriai pasirodo, kai yra kviečiami. Jie turi daugiau galios slėpti ar atrasti lobius nei bet kurios kitos dvasios (sako Saliamonas), esančios šioje knygoje, ir kai slepiate ar nenorite, kad kas nors būtų paimta, kas yra paslėpta, pagaminkite šiuos keturis antspaudus [iš dešinės į kairę: Adano, Ansoelio, Magni ir Abarielio antspaudai] ant nekaltos mergelės pergamento ir padėkite juos su lobiu, kur lobis yra, ir jis niekada nebus rastas ar paimtas. Šių dvasių vardai ir antspaudai yra šie.

Usielio antspaudas.
14 kunigaikščių, priklausančių dienai.
Abariel, Ameta, Amen, Heme, Saefer, Potiel, Saefam, Magni, Amandiel, Barsu, Gamasu, Hissain, Fabariel, Usiniel.
14 kunigaikščių, priklausančių nakčiai.
Ansoel, Godiel, Barfos, Burfa, Adan, Saddiel, Sodiel, Ossidiel, Pathier, Marae, Asuriel, Almoel, Las Pharon, Ethiel.

Kabarielis – Dvyliktoji dvasia eilėje, bet ketvirtoji pavaldi Vakarų Imperatoriui, vadinama Kabarieliu, kuris yra galingas princas, valdantis vakaruose ir į šiaurę. Jis turi 50 kunigaikščių, kurie jį aptarnauja dieną, ir tiek pat – naktį, po kuriais yra daug tarnų, iš kurių mes paminėsime tik 10 vyriausiųjų kunigaikščių, priklausančių dienai, ir tiek pat – nakčiai. Kiekvienas iš jų turi 50 tarnų, kurie aptarnauja, kai jų šeimininkai iškviečiami ir t. t. Pastaba: Tie kunigaikščiai, kurie priklauso dienai, yra labai geri ir noriai paklūsta savo šeimininkui, ir turi būti kviečiami dieną. Tie, kurie iš nakties, yra blogos prigimties ir nepaklusnūs, ir apgaus jus, jei tik galės ir t. t. Jie turi būti kviečiami naktį. Jų visų vardai ir antspaudai yra šie.

Kabarielio antspaudas.
10, priklausančių dienai.
Satifiel, Parius, Godiel, Taros, Asoriel, Etimiel, Clyssan, Elitel, Aniel, Cuphal.
10 kunigaikščių nakčiai.
Mador, Peniet, Cugiel, Thalbus, Otim, Ladiel, Morlas, Pandor, Cazul, Dubiel.

Kabarielio Užkeikimas, kaip nurodyta toliau.
Užkeikiame tave, o tu galingas ir galingas Prince Kabarieli ir t. t., kuris valdai kaip karalius šiaurėje ir į vakarus ir t. t.

Rajsielis – 13-oji dvasia eilėje, bet pirmoji pavaldi Demorieliui, Šiaurės Imperatoriui, vadinama Rajsieliu, jis valdo kaip karalius šiaurėje ir turi penkiasdešimt 50 kunigaikščių dienai ir tiek pat – naktį, kurie jį aptarnauja. Jie turi daug tarnų po savimi – vykdyti jų valią ir t. t. Iš jų mes paminėsime 16 vyriausiųjų kunigaikščių, priklausančių dienai, nes jie yra geros prigimties ir noriai paklūsta, ir tik 14 – priklausančių nakčiai, nes jie yra blogos prigimties, užsispyrę ir nepaklusnūs, ir nenorės paklusti noriai – visi tie kunigaikščiai, kurie priklauso dienai, turi po 50 tarnų, išskyrus paskutinius 6. Pirmieji 8, priklausantys nakčiai, turi po 40 tarnų, išskyrus, nes jie turi tik po 30, o kiti 4 – tik po 20, o paskutiniai 2 – tik po 10, jų vardai ir antspaudai yra šie.

Rajsielio antspaudas.
16 kunigaikščių, priklausančių dienai.
Baciar, Thoac, Sequiel, Sadar, Terath, Astael, Rarnica, Dubarus, Armena, Albhadur, Chanael, Fursiel, Betasiel, Melcha, Tharas, Vriel.
14 kunigaikščių, priklausančių nakčiai.
Thariel, Paras, Arayl, Culmar, Lazaba, Aleasi, Sebach, Quibda, Belsay, Morael, Sarach, Arepach, Lamas, Thurcal.

Rajsielio užkeikimas, kaip nurodyta toliau.
Užkeikiame tave ir t. t.

Symielis – 14-oji dvasia eilėje, bet antroji pavaldi Šiaurės Imperatoriui, vadinama Symieliu, kuris valdo kaip Karalius šiaurėje ir į rytus, turintis 10 kunigaikščių, kurie jį aptarnauja dieną, ir 1000 – naktį, ir kiekvienas iš jų turi tam tikrą skaičių tarnų, iš kurių mes paminėsime 10, priklausančių dienai, ir 10 – priklausančių nakčiai, ir tie, kurie iš dienos, yra labai geri ir nepaklusnūs, kaip tie iš nakties, nes jie yra užsispyrę ir nenorės pasirodyti noriai ir t. t. Taip pat tie, kurie iš dienos, turi 720 tarnų, o likę nakties tarnai – 790, kurie juos aptarnauja pagal poreikį. Šių 20 vardai yra šie, su jų antspaudais ir tarnų skaičiumi ir t. t.

Symielio antspaudas.
10 kunigaikščių, priklausančių dienai.
Asmiel 60, Chrubas 100, Vaslos 40, Malgron 20, Romiel 80, Larael 60, Achol 60, Bonyel 90, Dagiel 100, Musor 110.
10 kunigaikščių, priklausančių nakčiai.
Mafrus 70, Apiel 30, Curiel 40, Molael 10, Arafos 50, Marianu 100, Narzael 210, Murahe 30, Richel 120, Nalael 130.

Armadielis – Penkioliktoji dvasia eilėje, bet trečioji pavaldi Šiaurės Imperatoriui, vadinama Armadieliu, kuris valdo kaip karalius šiaurės rytų dalyje ir turi daug kunigaikščių po savimi, be kitų tarnų, iš kurių mes paminėsime 15 vyriausiųjų kunigaikščių, turinčių 1260 tarnų. Šie kunigaikščiai turi būti kviečiami dieną ir naktį, padalijus jas į 15 dalių, pradedant nuo saulėtekio su pirma dvasia ir taip toliau, kol pasieksite paskutinę dvasią ir paskutinę nakties dalį. Šios dvasios yra geros prigimties ir noriai vykdys jūsų valią visuose dalykuose. Tai yra jų vardai ir antspaudai ir t. t.

Armadielio antspaudas.
Penkiolika jo kunigaikščių.
Nassar, Parabiel, Lariel, Calvamia, Orariel, Alferiel, Oryn, Samiet, Asmaiel, Jasziel, Pandiel, Carasiba, Asbibiel, Mafayr, Oemiel.

Užkeikimas
Aš užkeikiu tave, o tu galingas ir galingas Prince Armadieli ir t. t.

Baruchas – 16-oji dvasia eilėje, bet ketvirtoji pavaldi Šiaurės Imperatoriui, vadinama Baruchu – kuris valdo kaip karalius rytuose ir į šiaurę ir turi daug kunigaikščių ir kitų dvasių, kurie jį aptarnauja, iš kurių mes paminėsime 15 vyriausiųjų kunigaikščių, priklausančių dienai ir nakčiai, turinčių 7040 tarnų. Jie visi yra geros prigimties ir noriai jums paklus ir t. t. Jūs turite kviesti šias dvasias tuo pačiu būdu, kaip parodžiau ankstesniame Armadielio ir jo kunigaikščių eksperimente, t. y., padalijus dieną ir naktį į 15 dalių ir t. t. Jų vardai ir antspaudai yra šie;

Barucho antspaudas.
Penkiolika jo kunigaikščių.
Quitta, Sarael, Melchon, Cavayr, Aboc, Cartael, Janiel, Pharol, Baoxas, Geriel, Monael, Chuba, Lwnael, Cartael, Decariel.

Barucho Užkeikimas
Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Prince Baruchai ir t. t.


Čia seka Klaidžiojantys Kunigaikščiai

Šioje vietoje mes suteiksime jums supratimą apie 11 galingų ir galingų princų su jų tarnais, kurie klaidžioja aukštyn ir žemyn ore ir niekada nepasilieka vienoje vietoje ir t. t.

Garadielis – Iš jų viena iš vyriausiųjų ir pirmoji iš klaidžiojančių dvasių vadinama Garadieliu, kuris turi 18150 tarnų, nes jis neturi kunigaikščių ar princų. Todėl jis turi būti iškviečiamas vienas, bet kai jis iškviečiamas, su juo ateina didelis skaičius jo tarnų, bet daugiau ar mažiau priklausomai nuo dienos ar nakties valandos, kuria jis iškviečiamas, nes pirmąsias 2 dienos valandas pagal planetų judėjimą ir antrąsias 2 nakties valandas ateina 470 jo tarnų, o antrąsias 2 dienos valandas ir trečiąsias 2 nakties valandas ateina 590 jo tarnų, o trečiąsias 2 dienos valandas ir ketvirtąsias 2 nakties valandas ateina 930 jo tarnų, o ketvirtąsias 2 dienos valandas ir penktąsias 2 nakties valandas ateina 1560 jo tarnų, o penktąsias 2 dienos valandas ir šeštąsias 2 nakties valandas ateina 13710 jo tarnų, o šeštąsias 2 ar paskutines 2 dienos valandas ateina 930, o pirmąsias 2 nakties valandas ateina 1560 jo tarnų ir t. t. Jie visi yra gana geros prigimties ir noriai paklūsta visuose dalykuose ir t. t.

Garadielio antspaudas.
Garadielio Užkeikimas
Aš užkeikiu tave, o tu galingas ir galingas Prince Garadieli, kuris klaidžioji čia ir ten ore su savo tarnais. Aš užkeikiu tave, Garadieli, kad tuoj pat pasirodytum su savo palyda šią pirmąją dienos valandą čia, prieš mane, šiame krištolo akmenyje arba čia, priešais šį ratą ir t. t.

Burielis – Kitas iš šių klaidžiojančių princų vadinamas Burieliu, kuris turi daug kunigaikščių ir kitų tarnų, kurie jį aptarnauja ir vykdo jo valią. Jie visi yra blogos prigimties ir yra nekenčiami visų kitų dvasių. Jie pasirodo piktadariškai ir gyvatės pavidalu su mergelės galva ir kalba vyro balsu. Jie turi būti kviečiami naktį, nes nekenčia dienos, ir planetinėmis valandomis, iš kurių mes paminėsime 12 vyriausiųjų kunigaikščių, kurie atitinka 12 planetinių nakties valandų, ir kiekvienas iš jų turi po 880 tarnų. Jų vardai ir antspaudai yra šie, kartu su Burielio vardu.

Burielio antspaudas.
12 kunigaikščių yra šie.
Merosiel, Almadiel, Cupriel, Sarviel, Casbriel, Nedriel, Bufiel, Futiel, Drusiel, Camiel, Drubiel, Nastros.

Užkeikimas
Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Prince Burieli, kuris klaidžioji čia ir ten ore su savo kunigaikščiais ir kitomis savo tarnų dvasiomis. Aš užkeikiu tave, Burieli, kad tuoj pat pasirodytum su savo palyda pirmąją nakties valandą, čia, prieš mane, šiame krištolo akmenyje (arba čia, priešais šį ratą) gražia ir malonia forma, vykdyti mano valią visuose dalykuose, kurių aš iš tavęs trokšiu ir t. t.

Hydrielis – Trečiasis iš šių klaidžiojančių dvasių ar princų vadinamas Hydrieliu, kuris turi 100 didžiųjų kunigaikščių, be 200 mažesnių kunigaikščių ir nesuskaičiuojamą tarnų skaičių po savimi, iš kurių mes paminėsime 12 vyriausiųjų kunigaikščių, turinčių 1320 tarnų. Jie turi būti kviečiami tiek dieną, tiek naktį pagal planetų judėjimą. Pirmasis prasideda su pirmąja dienos ar nakties valanda ir taip toliau, kol pasieksite paskutinę. Jie taip pat pasirodo gyvatės pavidalu, su mergelės galva ir veidu, tačiau jie yra labai mandagūs ir noriai paklūsta, jie labiausiai mėgsta būti vandenyse ar aplink juos ir visose drėgnose vietose. Jų vardai ir antspaudai yra šie.

Hydrielio antspaudas.
12 kunigaikščių yra šie.
Mortoliel, Chamoriel, Pelariel, Musuziel, Lameniel, Barchiel, Samiel, Dusiriel, Camiel, Arbiel, Luciel, Chariel.

Užkeikimas
Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Prince Hydrieli ir t. t.

Pirichielis – Ketvirtasis eilėje iš šių klaidžiojančių princų vadinamas Pirichieliu. Jis neturi nei princų, nei kunigaikščių po savimi, tik riterius, iš kurių mes paminėsime 8, nes jų pakanka praktikai, ir jie turi 2000 tarnų po savimi. Jie turi būti kviečiami pagal planetų judėjimą. Jie visi yra geros prigimties ir noriai vykdys jūsų valią. Jų vardai ir antspaudai yra šie.

Pirichielio antspaudas.
Jo aštuoni riteriai.
Damarsiell Cardiel, Almasor, Nemariel, Menariel, Demediel, Hursiel, Cuprisiel.

Užkeikimas
Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Prince Pirichieli, kuris klaidžioji ir t. t.

Emonielis – 5-asis klaidžiojantis princas vadinamas Emonieliu, kuris turi šimtą princų ir vyriausiųjų kunigaikščių, be 20 mažesnių kunigaikščių ir daugybę tarnų, kurie jį aptarnauja, iš kurių mes paminėsime 12 vyriausiųjų princų ar kunigaikščių, turinčių 1320 kunigaikščių ir kitų žemesnių tarnų. Jie visi yra geros prigimties ir noriai paklūsta. Sakoma, kad jie daugiausia gyvena miškuose. Jie turi būti kviečiami tiek dieną, tiek naktį, ir pagal planetinę tvarką. Jų vardai ir antspaudai yra šie.

Emonielio antspaudas.
Jo 12 kunigaikščių yra šie.
Ennoniel, Edriel, Camodiel, Phanuel, Dramiel, Pandiel, Vasenel, Nasiniet, Cruhiet, Armesiel, Oaspeniel, Musiniel.

Užkeikimas
Aš užkeikiu Tave, o Tu galingas ir galingas Prince Emonieli, kuris klaidžioji ir t. t.

Ikosielis – Šeštasis iš šių klaidžiojančių princų vadinamas Ikosieliu, kuris turi 100 Kunigaikščių ir 300 kompanionų, be kitų tarnų, kurie yra žemesni, iš kurių mes pasirinkome 15 vyriausiųjų kunigaikščių praktikai, nes jų pakanka ir t. t. Jie turi 2200 tarnų. Jie visi yra geros prigimties ir darys tai, kas jiems įsakyta. Jie dažniausiai pasirodo namuose, nes jiems ten labiausiai patinka. Jie turi būti kviečiami per 24 dienos ir nakties valandas. Tai yra, padalijus 24 valandas į penkiolika dalių pagal dvasių skaičių, pradedant nuo pirmosios saulėtekio metu ir baigiant paskutine saulėtekio metu kitą dieną ir t. t. Jų vardai ir antspaudai yra šie.

Ikosielio antspaudas.
Jo 15 kunigaikščių yra šie.
Machariel, Pischiel, Thanatiel, Zosiel, Agapiel, Larphiel, Amediet, Cambriet, Nathriel, Zachartel, Athesiel, Cumariel, Munefiel, Heresiel, Urbaniel.

Užkeikimas

Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Prince Ikosieli, ir t. t.

Solevielis – 7-asis iš jų vadinamas Solevieliu, kuris turi po savo komanda 200 kunigaikščių ir 200 kompanionų, kurie kasmet keičia savo vietas. Jie turi daug tarnų, kurie juos aptarnauja. Jie visi yra geri ir labai paklusnūs ir t. t. Čia mes paminėsime 12 Vyriausiųjų Kunigaikščių, iš kurių pirmieji 6 yra Kunigaikščiai vienerius metus, o kiti 6 – sekančius, ir taip valdo paeiliui, tarnaudami savo princui. Jie turi po savimi 1840 tarnų. Jie turi būti kviečiami tiek dieną, tiek naktį, pagal planetines valandas ar judėjimą. Jų vardai ir antspaudai yra šie.

Solevielio antspaudas.
Jo 12 kunigaikščių.
Inachiel, Praxeel, Moracha, Almodar, Nadrusiel, Cobusiel, Amriel, Axosiel, Charoel, Prasiel, Mursiel, Penador.

Užkeikimas

Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Prince Solevieli, kuris klaidžioji ir t. t.

Menadielis – Aštuntasis iš tų klaidžiojančių princų yra Menadielis, kuris turi 20 kunigaikščių ir 100 kompanionų bei daug kitų tarnų. Jie visi yra geros prigimties ir labai paklusnūs. Čia mes paminėjome 6 vyriausiuosius kunigaikščius ir 6 žemesniuosius kunigaikščius ar kompanionus. Jie turi 390 tarnų. Pastaba: Jūs turite kviesti šiuos pagal planetų judėjimą, kviesdami kunigaikštį pirmąją valandą ir kompanioną – sekančią valandą, ir taip toliau per visas dienos ar nakties valandas. Jų vardai ir antspaudai yra šie:

Menadielio antspaudas.
Jo 12 kunigaikščių.
6 vyriausieji kunigaikščiai.
Larmol, Drasiel, Clamor, Benodiel, Charsiel, Samyel.
6 žemesnieji kunigaikščiai.
Barchiel, Amasiel, Baruch, Nedriel, Curasin, Tharson.

Užkeikimas

Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Prince Menadieli, kuris klaidžioji ir t. t.

Macarielis – 9-oji dvasia eilėje, kuri klaidžioja, yra Macarielis, kuris turi kunigaikščių, be to, labai daug kitų žemesnių tarnų, kurie jį aptarnauja, iš kurių mes paminėsime 12 vyriausiųjų kunigaikščių, turinčių 400 tarnų. Jie visi yra geros prigimties ir paklusnūs vykdyti Egzorcisto valią. Jie pasirodo įvairiomis formomis, bet dažniausiai drakono pavidalu su mergelių galvomis. Šie kunigaikščiai turi būti kviečiami tiek dieną, tiek naktį pagal planetinę tvarką. Jų vardai ir antspaudai yra šie.

Macarielio antspaudas.
Jo 12 kunigaikščių.
Claniel, Drusiel, Andros, Charoel, Asmadiel, Romyel, Mastuet, Varpiel, Gremiel, Thuriel, Brufiel, Lemodac.

Užkeikimas

Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Prince Macarieli, kuris klaidžioji ir t. t.

Urielis – 10-oji dvasia eilėje, kuri klaidžioja, arba didis princas, vadinamas Urieliu, kuris turi 10 vyriausiųjų kunigaikščių ir 100 žemesniųjų kunigaikščių su daugeliu tarnų, kurie jį aptarnauja. Jie yra blogos prigimties ir nenorės paklusti noriai, ir yra labai melagingi savo veiksmuose. Jie pasirodo gyvatės pavidalu su mergelės galva ir veidu, iš kurių mes paminėsime tik 10 vyriausiųjų kunigaikščių, turinčių 650 kompanionų ir tarnų ir t. t. Jų vardai ir antspaudai yra šie:

Urielio antspaudas.
Jo 10 kunigaikščių:
Chabri, Drabros, Nartniel, Frasmiel, Brymiel, Dragon, Curtnas, Draplos, Hermon, Aldrusy.

Užkeikimas

Aš užkeikiu Tave, o Tu galingas ir galingas Prince Urieli, kuris klaidžioji ir t. t.

Bidielis – 11-oji ir paskutinė šio klaidžiojančio ordino princo dvasia vadinama Bidieliu, kuris turi po savo komanda 20 kunigaikščių ir 200 kitų kunigaikščių, kurie yra žemesni, be to, labai daug tarnų, kurie jį aptarnauja. Šie kunigaikščiai kasmet keičia savo pareigas ir vietą. Jie visi yra geri ir noriai paklūsta Egzorcistui visuose dalykuose ir t. t. Jie pasirodo labai gražūs ir žmogaus pavidalu, iš kurių mes paminėsime 10 vyriausiųjų kunigaikščių, turinčių 2400 tarnų. Jų vardai ir antspaudai yra.

Bidielio antspaudas.
Jo 10 didžiųjų kunigaikščių.
Mudiret, Cruchan, Bramsiel, Arrnoniel, Lameniel, Andruchiel, Merasiel, Charoblel, Parsifiel, Chremoas.


Užkeikimas Klaidžiojantiems Princams

Aš užkeikiu Tave, o Tu galingas ir galingas Prince Bidieli, kuris klaidžioji čia ir ten ore su savo kunigaikščiais ir kitomis savo tarnų dvasiomis. Aš užkeikiu tave, Bidieli, kad tuoj pat ateitum ir pasirodytum su palyda šią pirmąją dienos valandą čia, prieš mane, šiame krištolo akmenyje (arba čia, priešais šį ratą) gražia ir malonia forma, vykdyti mano valią visuose dalykuose, kurių aš iš tavęs trokšiu ir t. t. %

Užkeikimas Princams, kurie Valdo Kompaso Kryptis

Aš užkeikiu tave, o Tu galingas ir galingas prince N., kuris valdai kaip vyriausiasis princas ar karalius Rytų valdose. Aš užkeikiu tave, N., kad tuoj pat pasirodytum su savo palyda šią pirmąją dienos valandą čia, prieš mane, šiame krištolo akmenyje arba čia, priešais šį ratą, gražia ir malonia forma, vykdyti mano valią visuose dalykuose, kurių aš iš tavęs trokšiu ir t. t.

Klaidžiojantiems Kunigaikščiams

Aš užkeikiu tave, o Tu galingas ir galingas kunigaikšti N., kuris klaidžioji čia ir ten ore su savo Princu N. ir kitais jo ir tavo tarnais ore. Aš užkeikiu tave, N., kad tuoj pat pasirodytum ir t. t. ▲

Kunigaikščiams, kurie Valdo Kompaso Kryptis su savo Princu

Aš užkeikiu Tave, o tu galingas ir galingas Kunigaikšti N., kuris valdai po savo princu ar karaliumi N. Rytų valdose ar ir t. t. Aš užkeikiu tave, N., kad tuoj pat pasirodytum -€-, vienas (ar su savo tarnais) iš oro šią pirmąją (ar antrąją) dienos valandą, čia, prieš mane, šiame krištolo akmenyje arba čia, priešais šį ratą, gražia ir malonia forma, vykdyti mano valią visuose dalykuose, kurių aš iš tavęs trokšiu ar prašysiu. Aš užkeikiu ir galingai įsakau tau, N., per Tą, kuris tarė Žodį, ir tai buvo padaryta, ir per visus šventus ir galingus Dievo vardus, ir per vienintelio dangaus, žemės ir pragaro bei visko, kas juose yra, kūrėjo vardą Adonay, El, Elohim, Elohe, Elion, Escherie, Zebaoth, Jah, Tetragrammaton, Saday. Vienintelis Viešpats Dievas Galybių, kad tuoj pat pasirodytum man čia, šiame krištolo akmenyje arba čia, priešais šį ratą, gražia ir malonia žmogiška forma, nedarant jokios žalos man ar jokiai kitai būtybei, kurią Dievas Jehova sukūrė ar padarė. Bet ateik taikiai, matomai ir maloniai, dabar nedelsdamas, apreikšdamas, ko trokštu, būdamas Užkeiktas amžinojo gyvojo ir tikrojo dievo vardu: Helioren, Tetragrammaton, Anephexeton, ir įvykdyk mano įsakymus ir išlik iki galo. Aš užkeikiu, įsakau ir priverčiu tave, dvasia N., per Alfa ir Omega. Per vardą Primeumaton, kuris įsako visai dangaus galybei, ir per visus tuos vardus, kuriuos Mozė pavadino, kai jis, tų vardų galia, užtraukė dideles nelaimes Faraonui ir visam Egipto liaudžiai. Zebaoth, Escerchie, Oriston, Elion, Adonay, Primeumaton ir vardu Schemes Amathia, kurį Jozuė šaukėsi, ir saulė sustabdė savo eigą, ir vardu Hagios, ir Adonai antspaudu, ir Agla, On, Tetragrammaton. Kuriems visos būtybės yra paklusnios, ir baisiuoju aukštojo dievo teismu, ir šventaisiais dangaus angelais, ir galinga didžiojo Dievo Galybių išmintimi, kad ateitum iš visų pasaulio dalių ir duotum racionalių atsakymų į visus dalykus, kurių aš tavęs klausiu, ir ateitum taikiai, matomai ir maloniai, kalbėdamas man suprantamu balsu.

Todėl ateik, ateik vardan Adonai, Zebaoth, Adonai, Amioram. Ateik, kodėl delsi, skubėk. Adonai, Saday, karalių karalius tau įsako.

Kai jis pasirodys, parodyk jam jo antspaudą ir Saliamono Pentaklį, sakydamas taip;

Kreipimasis į Dvasią, jai atėjus

Štai Saliamono Pentaklis, kurį aš atnešiau prieš tavo akis ir t. t.; kaip parodyta pirmoje „Goetijos“ knygoje, užkeikimų pabaigoje, taip pat, kai gausite, ko troškote iš dvasių: leiskite joms išvykti, kaip ten parodyta ir t. t.

Ir taip baigiasi antroji knyga, vadinama „Theurgia Goetia“.
Pastaba: Aukščiau parašyti užkeikimai skiriasi tik pirmoje dalyje, kaip ten parodyta, kol pasieksite šiuos ženklus -X- ir ▲. Bet nuo ten toliau jie visi turi būti vienodi.


B1 THEURGIA
[Iliustracija: Teurgijos Kompasas]
Teurgijos Kompasas


B2 Pilnas Mažesnysis Saliamono Raktas
[Iliustracijos: Karnesielio ir Kaspielio bei jų kunigaikščių sigilai]

Karnesielis ir jo kunigaikščiai:
Myrozyn, Omich, Zabriel, Bucafas, Benoham, Arifel, Cumeriel, Vadriel, Armary, Capriel, Bedary, Laphor.

Kaspielis ir jo kunigaikščiai:
Ursiel, Chariet, Maras, Femot, Budarim, Camory, Larmot, Aridiel, Geriel, Ambri, Carnor, Oriel.


B3 THEURGIA
[Iliustracija: Amenadielio ir jo kunigaikščių sigilai]

Amenadielis ir jo kunigaikščiai:
Vadros, Camiel, Luziel, Musiriel, Rapsiel, Lamael, Zoeniel, Curifas, Almesiel, Codriel, Balsur, Nadroc.


Pauliaus Menas: 3-ioji Knyga

Ši knyga padalinta į dvi dalis, pirmojoje kalbama apie dienos ir nakties valandų angelus. Antrojoje dalyje – apie Zodiako ženklų angelus, kaip nurodyta toliau ir t. t.

Šių dvidešimt keturių dienos ir nakties angelų prigimtis keičiasi kasdien, o jų pareiga yra daryti viską, kas priskiriama 7 planetoms. Bet tai taip pat keičiasi kasdien. Pavyzdžiui, tolesniame traktate galite pamatyti, kad Samuelis, angelas, valdantis pirmąją dienos valandą, pradedant nuo saulėtekio, tarkime, tai pirmadienis, pirmoji valanda, priskirta Mėnuliui, ir jūs kviečiate Samuelį ar bet kurį iš jo Kunigaikščių. Jų pareigos tą valandą yra daryti viską, kas priskiriama Mėnuliui. Bet jei jį ar bet kurį iš jo tarnų Kunigaikščių kviesite antradienio rytą saulėtekio metu, būdami pirmoje dienos valandoje, jų pareigos bus daryti viską, kas priskiriama Marsui. Ir taip pat reikia stebėti kiekvienos dienos pirmąją valandą, ir taip pat reikia stebėti angelus ir jų tarnus, kurie valdo bet kurią kitą valandą, tiek dieną, tiek naktį. Taip pat yra dar viena taisyklė, kurios reikia laikytis gaminant šių 24 angelų antspaudus, atsižvelgiant į metų, dienos ir valandos laiką, kuriuo kviečiate angelus ar jų tarnus vykdyti jūsų valią. Bet jūs negalite suklysti, jei gerai laikysitės pavyzdžio, pateikto tolesniame veikale, nes jie visi pritaikyti 1641 metų kovo 10 dienai, trečiadieniui, pagal senąjį skaičiavimą (Julijaus kalendorių) ir t. t., o norėdami sužinoti, kas priskiriama planetoms, nukreipiu jus į astrologijos knygas, kurių parašyta dideli tomai ir t. t.


Apie Vyriausiąsias Valandų Dvasias, jų Tarnus ir Antspaudus.

Apie pirmąją bet kurios dienos valandą

Pirmąją bet kurios dienos valandą valdo angelas, vardu Samuelis, kuris turi po savo komanda daug Kunigaikščių ir tarnų; iš jų paminėsime 8 vyriausiuosius Kunigaikščius, kurių pakanka praktikai, ir kurie turi po 444 tarnus. Jų vardai yra šie: Ameniel, Charpon, Darosiel, Monasiel, Brumiel, Nestoriel, Chremas, Meresyn. Dabar, norėdami pritaikyti ar pagaminti antspaudą bet kuriam iš šių 8 kunigaikščių ar vyriausiajam princui Samueliui, darykite taip: pirmiausia užrašykite ascendento valdovo ženklą, antra – Mėnulio, o po to – likusių planetų. Po to – ženklo, kylančio 12-ajame name tą valandą, ženklus, kaip parodyta šiame sigile, kuris pritaikytas 1641 metų kovo 10 dienai, trečiadieniui, pirmame name ir t. t.

Taip pagamintą antspaudą padėkite ant Praktikos Stalo [puslapis C1]. Uždėkite ant jo ranką ir sakykite užkeikimą, kuris parašytas šios pirmosios dalies pabaigoje, nes jis tinka visiems. Tik vardai turi būti keičiami pagal laiką, kuriuo dirbate, ir t. t.

Pastaba: Padėkite antspaudą ant stalo arba ant tos stalo dalies, kuri pažymėta tuo pačiu ženklu kaip ir ascendento valdovas, pavyzdžiui, Marsas yra ascendento valdovas minėtame antspaude. Todėl jis turi būti padėtas ant Marso ženklų praktikos stale ir t. t. Taip pat darykite su visais kitais antspaudais ir t. t.

Smilkalai turi būti pagaminti iš dalykų, priskiriamų toms pačioms planetoms ir t. t.

Anaelis – Antroji dienos valanda vadinama Cevorym. Angelas, valdantis tą valandą, vadinamas Anaeliu, kuris turi 470 vyriausiųjų kunigaikščių ir 100 mažesnių kunigaikščių, kurie jį aptarnauja, iš kurių paminėsime 9. Bet pirmieji trys yra iš vyriausiųjų, o kiti 6 – iš žemesniųjų kunigaikščių. Jie turi po 330 savo tarnų. Tie 9 eilės tvarka yra šie: Menarchos, Archiel, Chardiel, Orphiel, Cursiel, Elmoym, Quosiel, Ermaziel, Granyel. Kai norėsite dirbti antrąją trečiadienio valandą, kovo 10 dieną, pagaminkite antspaudą, kaip nurodyta toliau, ant bet kokio švaraus popieriaus ar pergamento, pirmiausia užrašydami ascendento valdovo ženklus, tada – likusių planetų ir 12-ojo namo ženklo, kaip matote šiame sigile, o kai jis pagamintas, padėkite jį ant tos stalo dalies, kuri pažymėta tuo pačiu ženklu kaip ir ascendento valdovas. Laikykitės šios taisyklės visoje likusioje šios pirmosios dalies dalyje, ir negalėsite suklysti ir t. t. Tada sakykite užkeikimą, kaip parašyta pabaigoje ir t. t. [Visos dvasios šiame skyriuje yra C2 puslapyje]

Vekuanielis – 3-oji bet kurios dienos valanda vadinama Dansor, ir angelas, valdantis tą valandą, vadinamas Vekuanieliu. Jis turi 20 vyriausiųjų kunigaikščių ir 200 mažesnių kunigaikščių, ir daugybę kitų tarnų, iš kurių paminėsime 4 vyriausiuosius kunigaikščius ir aštuonis mažesniuosius kunigaikščius, turinčius 1760 tarnų. Jų vardai yra šie: Asmiel, Persiel, Mursiel, Zoesiel ir Drelmech, Sadiniel, Parniel, Comadiel, Gemary, Xantiel, Serviel, Furiel. Jų pakanka praktikai. Pagaminkite antspaudą, tinkamą dienai, valandai ir metams, kaip šis yra anksčiau minėtam laikui, ir negalėsite suklysti, tada sakykite užkeikimą.

Varhmielis – 4-oji bet kurios dienos valanda vadinama Elechym, ir jos angelas vadinamas Varhmieliu, kuris turi 10 vyriausiųjų kunigaikščių ir 100 žemesniųjų kunigaikščių, be daugybės tarnų, iš kurių paminėsime 5 vyriausiuosius ir 10 mažesniuosius kunigaikščius; kurie turi 1550 tarnų. Jų vardai yra šie: Armmyel, Larmich, Marfiel, Ormyel, Zardiel, Emarfiel, Permiel, Queriel, Strubiel, Diviel, Jermiel, Thuros, Vanesiel, Zasviel, Hermiel. Jų pakanka praktikai.

Pagaminkite antspaudą, tinkamą šiai valandai, kaip nurodyta anksčiau, ir negalėsite suklysti. Forma bus tokia, kaip čia pateikta anksčiau minėtam laikui ir t. t. Kai jis pagamintas, darykite, kaip nurodyta anksčiau, ir sakykite užkeikimą.

Saskielis – 5-oji kiekvienos dienos valanda vadinama Fealech, ir jos angelas vadinamas Saskieliu. Jis turi 10 vyriausiųjų kunigaikščių ir 100 mažesnių kunigaikščių bei labai daug tarnų, iš kurių paminėsime 5 vyriausiuosius kunigaikščius ir 10 mažesniuosius kunigaikščius, turinčius 5550 tarnų, kurių vardai yra šie: Damiel, Araniel, Maroch, Saraphiel, Putisiel; Jameriel, Futiniel, Rameriel, Amisiel, Uraniel, Omerach, Lameros, Zachiel, Fustiel, Camiel. Jų pakanka praktikai. Tada pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip aš čia pateikiu pavyzdį anksčiau minėtai dienai 1641 metais, ir kai jį pagaminsite, padėkite jį ant stalo, kaip buvote anksčiau nurodytas, ir sakykite užkeikimą.

Sanielis – 6-oji dienos valanda vadinama Genapherim, ir angelas, valdantis tą valandą, vadinamas Sanieliu, kuris turi 10 vyriausiųjų kunigaikščių ir 1000 mažesnių kunigaikščių, be daugybės kitų žemesnių tarnų, iš kurių paminėsime 5 vyriausiuosius ir 10 mažesniuosius kunigaikščius, turinčius 5550 tarnų, kurių vardai yra šie: Arnebiel, Charuch, Medusiel, Nathmiel, Pemiel, Gamyel, Jenotriel, Sameon, Trasiel, Xamyon, Nedabor, Permon, Brasiel, Camosiel, Evadar. Jų pakanka praktikai šioje dienos valandoje. Tada pagaminkite antspaudą, tinkamą dienos, metų ir valandos laikui, kaip čia yra pagamintas anksčiau minėtam laikui, tada padėkite jį ant stalo, kaip buvote anksčiau nurodytas, ir negalėsite suklysti. Tada sakykite užkeikimą ir t. t.

Barkielis – 7-oji dienos valanda vadinama Hamarym, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Barkieliu, kuris turi 10 vyriausiųjų kunigaikščių ir 100 mažesnių kunigaikščių, be labai daug tarnų, iš kurių paminėsime 5 vyriausiuosius kunigaikščius ir 10 mažesniuosius, turinčius 600 tarnų, kurie juos aptarnauja šią valandą, kurių vardai yra šie: Abrasiel, Farmos, Nestorii, Manuel, Sagiel, Harmiel, Nastrus, Varmay, Tutmas, Crosiel, Pasriel, Venesiel, Evarym, Drufiel, Kathos. Jų pakanka praktikai šią valandą ir t. t. Tada pagaminkite antspaudą. Čia pateikiu pavyzdį, tada padėkite jį ant stalo, kaip buvote anksčiau nurodytas, ir, turėdami viską paruoštą, sakykite užkeikimą, ir t. t.

Osmadielis – 8-oji kiekvienos dienos valanda vadinama Jafanym, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Osmadieliu, kuris turi 100 vyriausiųjų kunigaikščių, iš kurių paminėsime 5 vyriausiuosius kunigaikščius ir 10 mažesniuosius, turinčius 1100 tarnų. Jų pakanka praktikai. Jų vardai yra šie: Sarfiel, Amalym, Chroel, Mesial, Lantrhots, Demarot, Janofiel, Larfuty, Vemael, Thribiel, Mariel, Remasyn, Theoriel, Framion, Ermiel. ir t. t. Tada pagaminkite antspaudą šiai 8-ajai valandai, kaip parodyta šiuo antspaudu, kuris pagamintas kaip pavyzdys, tada padėkite jį ant stalo ir sakykite tolesnį užkeikimą ir t. t.

Kuabrielis – 9-oji kiekvienos dienos valanda vadinama Karron, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Kuabrieliu, kuris turi daug kunigaikščių, 66 didesnio ir mažesnio rango, be daugybės kitų Tarnų, kurie yra žemesni, iš kurių 10 didesniųjų ir 100 mažesniųjų kunigaikščių turi 192980 tarnų 10-yje ordinų, kurie juos aptarnauja, iš kurių paminėsime 5 didesniųjų kunigaikščių ir 10 mažesniųjų kunigaikščių vardus, turinčius 650 vyriausiųjų tarnų šią valandą. Jų pakanka praktikai. Jų vardai yra šie: Astroniel, Charmy, Pamory, Damyel, Nadriel, Kranos, Menas, Brasiel, Nefarym, Zoymiel, Trubas, Xermiel, Lameson, Zasnor, Janediel. Ir kai norėsite atlikti eksperimentą šiame name, pagaminkite antspaudą, kaip buvote anksčiau mokytas. Šio forma yra pavyzdinė. Kai jis pagamintas, padėkite jį ant stalo, kaip buvote anksčiau nurodytas, tada sakykite užkeikimą ir t. t.

Orielis – 10-oji kiekvienos dienos valanda vadinama Lamarhon, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Orieliu, kuris turi daug kunigaikščių ir tarnų, padalintų į 10 ordinų, kuriuose yra 5600 dvasių, iš kurių paminėsime 5 vyriausiuosius kunigaikščius ir 10 mažesniuosius kunigaikščius, turinčius 1000 tarnų. Jų pakanka praktikai. Jų vardai yra šie: Armosy, Drabiel, Penaly, Mesriel, Choreb, Lemur, Ormas, Charny, Zazyor, Naveron, Xantros, Basilion, Nameron, Kranoti, Alfrael. Ir kai norėsite praktikuoti šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip šis čia pagamintas 10-ajai valandai, trečiadienį, 1641 m. kovo 10 d., kaip pavyzdį. Ir kai jis pagamintas, padėkite jį ant praktikos stalo ir sakykite užkeikimą ir t. t.

Barielis – 11-oji kiekvienos dienos valanda vadinama Maneloym, ir angelas, valdantis tą valandą, vadinamas Barieliu, kuris turi daug kunigaikščių ir tarnų, padalintų į 10 dalių, kuriose yra 5600 dvasių, iš kurių paminėsime 5 pirmojo ordino kunigaikščius ir 10 mažesniųjų antrojo ordino kunigaikščių, turinčius 1100 tarnų, kurių pakanka praktikai. Jų vardai yra šie: Almariziel, Prasiniel, Chadros, Turmiel, Lamiel, Menasiel, Demasor, Omary, Heimas, Zemoel, Almas, Perman, Comial, Temas, Lanifiel. Ir kai norėsite praktikuoti, pagaminkite antspaudą, tinkamą dienos laikui, kaip aš čia jums rodau pavyzdį, ir kai jis pagamintas, padėkite jį ant praktikos stalo ir sakykite užkeikimą ir t. t.

Beratielis – 12-oji kiekvienos dienos valanda vadinama Nahalon, ir angelas, valdantis tą valandą, vadinamas Beratieliu, kuris turi daug kunigaikščių ir kitų tarnų, padalintų į 12 laipsnių, kuriuose iš viso yra 3700 dvasių, iš kurių paminėsime 5 vyriausiuosius kunigaikščius ir 10 mažesniuosius kunigaikščius, turinčius 1100 tarnų, kurių pakanka praktikai. Jų vardai yra šie: Carnarom, Astrofiel, Penatiel, Demarae, Famaras, Plamiel, Nerastiel, Fimarson, Quirix, Sameron, Edriel, Choriel, Romiel, Fenosiel, Harmary. Ir kai norėsite dirbti šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip aš čia turiu tai pačiai valandai, bet 1641 m. kovo 10 d. Kai jį taip pagaminsite, padėkite jį ant praktikos stalo ir uždėkite ant jo ranką, ir sakykite užkeikimą ir t. t.

Sabratanas – Pirmoji kiekvienos nakties valanda vadinama Omalharien, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Sabratanu, kuris turi 1540 kunigaikščių ir kitų tarnų, padalintų į 10 ordinų ar dalių, iš kurių paminėsime 5 vyriausiuosius kunigaikščius ir 10 mažesniuosius kunigaikščius, kurie yra greta pirmųjų 5. Jų pakanka praktikai šią valandą. Jų vardai yra šie: Domoras, Amerany, Penoles, Mardiel, Nastul, Ramesiel, Omedriel, Franedac, Chrasiel, Dormason, Hayzoym, Emalon, Turtiel, Quenol, Rymaliel. Jie turi 2000 tarnų, ir kai norėsite dirbti šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip šis yra pavyzdys, tada padėkite antspaudą ant praktikos stalo ir negalėsite suklysti, sakydami užkeikimą ir t. t.

Tartysas – 2-oji kiekvienos nakties valanda vadinama Panezur, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Tartysu, kuris turi 101550 tarnų, padalintų į 12 laipsnių ar ordinų, iš kurių paminėsime 6 vyriausiuosius pirmojo ordino kunigaikščius ir 12 sekančių, kurių pakanka praktikai. Jų vardai yra šie: Almodar, Famoriel, Nedroz, Ormezyn, Chabriz, Praxiel, Permaz, Vameroz, Emaryel, Fromezyn, Ramaziel, Granozyn, Gabrinoz, Mercoph, Tameriel, Venoniel, Jenaziel, Xemyzin. Šie turi 1320 tarnų, kurie juos aptarnauja šią valandą, kad įvykdytų jų valią, ir kai norėsite dirbti šią valandą, pagaminkite tinkamą antspaudą laikui, aš čia pateikiau pavyzdį anksčiau minėtam laikui, tada padėkite jį ant stalo ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Serkuanichas – 3-oji nakties valanda vadinama Quabrion, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Serkuanichu, kuris turi 101550 tarnų kunigaikščių ir tarnų, padalintų į 12 laipsnių ar ordinų, iš kurių paminėsime 6 pirmojo ordino kunigaikščius ir 12 antrojo. Jų pakanka praktikai, jų vardai yra šie: Menarym, Chrusiel, Penargos, Amriel, Demanoz, Nestoroz, Evanuel, Sarmozyn, Haylon, Quabriel, Thurmytz, Fronyzon, Vanosyr, Lemaron, Almonoyz, Janothyel, Melrotz, Xanthyozod. Šie turi 1320 tarnų, ir kai norėsite atlikti eksperimentą šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip aš čia pateikiau pavyzdį anksčiau minėtam laikui, tada padėkite jį ant praktikos stalo ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Jefischa – 4-oji nakties valanda vadinama Ramersy, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Jefischa, kuris turi 101550 kunigaikščių ir kitų tarnų, padalintų į 12 ordinų ar laipsnių, kurie jį aptarnauja, iš kurių paminėsime 6 vyriausiuosius kunigaikščius ir 12 tų, kurie yra iš antrojo ordino, kurių pakanka praktikai. Jų vardai yra šie: Armosiel, Nedruan, Maneyloz, Ormael, Phorsiel, Rimezyn, Rayziel, Gemezin, Fremiel, Hamayz, Japuriel, Jasphiel, Lamediel, Adroziel, Zodiel, Bramiel, Coreziel, Enatriel. Tie turi 7260 tarnų. Jei norite operuoti šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip šis čia yra šiai valandai anksčiau minėtam laikui, kaip pavyzdys. Tada padėkite antspaudą ant praktikos stalo ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Abasdarhonas – 5-oji nakties valanda vadinama Sanayfar, ir angelas yra Abasdarhonas. Jis turi 101550 kunigaikščių ir kitų tarnų savo įsakyme. Jie yra padalinti į 12 laipsnių ordinų, iš kurių paminėsime 12 kunigaikščių, priklausančių pirmajam ordinui, ir tiek pat – antrajam ordinui, kurių pakanka praktikai šiai valandai. Jų vardai yra šie: Meniel, Charaby, Appiniel, Deinatz, Nechorym, Hameriel, Vulcaniel, Samelon, Gemary, Vanescor, Samerym, Xantropy, Herphatz, Chrymas, Patrozyn, Nameton, Barmos, Platiel, Neszomy, Quesdor, Caremaz, Umariel, Kralym, Habalon, kurie turi 3200 tarnų, ir jei atliksite eksperimentą šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip šis antspaudas yra pritaikytas anksčiau minėtam laikui, t. y., 1641 m. kovo 10 d., kaip pavyzdį. Tada padėkite jį ant praktikos stalo ir darykite, kaip buvote anksčiau nurodytas, ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Zazenachas – 6-oji kiekvienos nakties valanda vadinama Thaazaron, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Zazenachu, kuris turi 101550 kunigaikščių ir kitų tarnų savo įsakyme, kurie jį aptarnauja, jie yra padalinti į 12 dalių ar ordinų, iš kurių paminėsime 12 vyriausiųjų pirmojo ordino kunigaikščių ir 6 antrojo ordino, kurių pakanka praktikai šią valandą. Jų vardai yra šie: Amonazy, Menoriel, Prenostix, Namedor, Cherasiel, Dramaz, Tuberiel, Humaziel, Lanoziel Lamerotzod, Xerphiel, Zeziel, Pammon, Dracon, Gematzod, Enariel, Rudefor, Sarmon, kurie turi 2400 tarnų, ir jei atliksite eksperimentą šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip šis yra anksčiau minėtam laikui, tada padėkite jį ant stalo ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Mendrionas – 7-oji kiekvienos nakties valanda vadinama Venaydor, ir jos angelas vadinamas Mendrionu, kuris turi 101550 kunigaikščių ir kitų tarnų, kurie jį aptarnauja. Jie yra padalinti į 12 ordinų, iš kurių paminėsime 12 pirmojo ordino vyriausiųjų kunigaikščių ir 6 sekančių mažesniųjų, kurių pakanka praktikai – jų vardai yra šie: Ammiel, Choriel, Genarytz, Pandroz, Menesiel, Sameriel, Ventariel, Zachariel, Dubraz, Marchiel, Jonadriel, Pemoniel, Rayziel, Tarmytz, Anapion, Jmonyel, Framoth, Machmag, kurie turi 1860 tarnų, ir kai atliksite eksperimentą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip čia turite pavyzdį. Tada padėkite jį ant stalo ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Narkorielis – 8-oji kiekvienos nakties valanda vadinama Xymalim, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Narkorieliu, kuris turi 101550 kunigaikščių ir kitų tarnų dvasių, kurie jį aptarnauja, jie yra padalinti į 12 laipsnių ar ordinų, iš kurių paminėsime 12 pirmojo ordino ir 6 sekančio ordino, kurių pakanka praktikuoti šią valandą. Jų vardai yra šie: Cambriell, Nedarym, Astrocon, Marifiel, Dramozyn, Lustifion, Amelson, Lemozar, Xernifiel, Kanorsiel, Bufanotz, Jamedroz, Xanoriz, Jastrion, Themaz, Hobraiym, Zymeloz, Gamsiel, kurie turi 36200 tarnų, ir kai atliksite eksperimentą šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip čia turite pavyzdį anksčiau minėtam laikui, tada padėkite jį ant stalo ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Pamyelis – 9-oji nakties valanda vadinama Zeschar, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Pamyeliu. Jis turi 101550 kunigaikščių ir kitų tarnų, kurie jį aptarnauja, kurie yra padalinti į 12 dalių ar ordinų, iš kurių paminėsime 18 vyriausiųjų kunigaikščių, kurių vardai yra šie: Demaor, Nameal, Adrapan, Chermel, Fenadros, Vemasiel, Camary, Matiel, Zenoroz, Brandiel, Evandiel, Tameriel, Befranzy, Jachoroz, Xanthir, Armapy, Druchas, Sardiel. Kurie turi 1320 tarnų, ir kai atliksite eksperimentą šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip čia turite pavyzdį anksčiau minėtam laikui. Tada padėkite jį ant stalo ir uždėkite ant jo rankas, ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Lasuarimas – 10-oji nakties valanda vadinama Malcho, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Lasuarimu, kuris turi 100 vyriausiųjų kunigaikščių ir 100 mažesnių kunigaikščių, be daugybės kitų tarnų, iš kurių paminėsime 6, tai yra tris iš pirmojo ordino ir tris iš antrojo ordino, kurie turi 1620 tarnų. Jų vardai yra šie: Lapheriel, Emarziel, Nameroyz, Chameray, Hazaniel, Uraniel. Ir kai operuosite šią valandą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip šis yra 1641 m. kovo mėnesio laikui. Tada padėkite jį ant stalo ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Dardarielis – 11-oji nakties valanda vadinama Aalacho, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Dardarieliu, kuris turi daug tarnų ir kunigaikščių, iš kurių paminėsime 14 vyriausiųjų kunigaikščių ir septynis mažesniuosius kunigaikščius, turinčius 420 tarnų. Jie visi yra geri ir paklūsta Dievo įstatymams. Jų vardai yra šie: Cardiel, Permon, Armiel, Nastoriel, Casmiroz, Dameriel, Furamiel, Mafriel, Hariaz, Damar, Alachue, Emeriel, Naveroz, Alaphar, Nermas, Druchas, Carman, Elamyz, Jatroziel, Lamersy, Hamarytzod. Ir kai norėsite atlikti eksperimentą, pagaminkite antspaudą, tinkamą laikui, kaip šis yra 1641 m. kovo mėnesio laikui. Tada padėkite jį ant stalo ir sakykite užkeikimą, ir t. t.

Sarandielis – 12-oji nakties valanda vadinama Xephan, ir angelas, valdantis ją, vadinamas Sarandieliu, kuris turi daug kunigaikščių ir tarnų, iš kurių paminėsime 14 vyriausiųjų ir gerų pirmojo ordino kunigaikščių ir 7 antrojo ordino, kurie turi 420 tarnų. Jų vardai yra šie: Adoniel, Damasiel, Ambriel, Meriel, Denaryz, Emarion, Kabriel, Marachy, Chabrion, Nestoriel, Zachriel, Naveriel, Damery, Namael, Hardiel, Nefrias, Irmanotzod, Gerthiel, Dromiel, Ladrotzod, Melanas. Kai norėsite atlikti eksperimentą šią valandą, pagaminkite sigilą, tinkamą laikui, kaip šis čia yra tai pačiai valandai, 1641 m. kovo 10 d. Kai jis taip pagamintas, padėkite jį ant praktikos stalo ir uždėkite ant jo ranką, ir sakykite šį tolesnį užkeikimą;

Užkeikimas, kaip nurodyta toliau;

O tu galingas, didis ir galingas angele Samaeli, kuris valdai pirmąją dienos valandą – aš, Aukščiausiojo Dievo tarnas, užkeikiu ir maldauju tavęs visagalio ir nemirtingo Viešpaties Dievo Galybių vardu; Jehova -< Tetragrammaton, ir to Dievo, kuriam tu paklūsti, vardu, ir hierarchijos galvos vardu, ir antspaudu ar ženklu, kuriuo esi žinomas savo galia, ir septynių angelų, stovinčių priešais Dievo sostą, vardu, ir septynių planetų, jų antspaudų ir ženklų vardu, ir angelo, valdančio 12-ojo namo ženklą, kuris dabar kyla šią pirmąją valandą, vardu, kad tu maloningai teiktumeis susitelkti ir susirinkti, ir su dievišku leidimu pajudėti ir ateiti iš visų pasaulio dalių, kur bebūtum, ir pasirodytum matomai ir aiškiai šiame krištolo akmenyje mano akių regėjimui, kalbėdamas suprantamu balsu, priimtinu mano suvokimui, ir kad tu maloniai teiktumeis, jog aš turėčiau artimą draugystę ir nuolatinę bendrystę tiek dabar, tiek visada, kai tave kviesiu matomam pasirodymui, kad informuotum ir nukreiptum mane visuose dalykuose, kurie atrodys geri ir teisėti Kūrėjui ir Tau, o tu didis ir galingas angele Samaeli. Aš iškviečiu, prisaikdinu, įsakau ir galingiausiai kviečiu tave iš tavo ordinų ir gyvenamosios vietos matomam pasirodymui per šiuos didžius ir galingus nesuvokiamus sigilus ir dieviškus didžiojo dievo vardus, kuris buvo, yra ir bus amžinai Adonai, Zebaoth, Adonay Amioram, Hagios, Agla, On, Tetragrammaton, ir vardu Primeumaton, kuris įsako visai dangaus galybei, kurio galia ir dorybė yra veiksmingiausia tave iškviesti ir tvarkyti kūriniją, ir įsako tau perduoti savo spindulius matomai ir tobulai mano regėjimui, ir tavo balsą mano ausims, šiame krištolo akmenyje, kad aš galėčiau aiškiai tave matyti ir tobulai girdėti tave kalbant su manimi. Todėl judėk, o Tu galingas ir palaimintas angele Samaeli. Ir šiuo galingu didžiojo dievo Jehovos vardu, ir jo imperine didybe, nusileisk ir pasirodyk matomai ir tobulai malonia ir gražia forma prieš mane šiame krištolo akmenyje, mano akių regėjimui, kalbėdamas suprantamu balsu, priimtinu mano suvokimui, rodydamas, skelbdamas ir įvykdydamas visus mano troškimus, kurių aš prašysiu ar reikalausiu iš tavęs, tiek čia, tiek bet kokiose kitose tiesose ar dalykuose, kurie yra teisingi ir teisėti visagalio Dievo, visų gerų dovanų davėjo, akivaizdoje, kurio aš maldauju, kad jis maloningai teiktųsi man suteikti. O tu gailestingumo tarna, Samaeli, būk man draugiškas ir daryk man, kaip Aukščiausiojo Dievo tarnui, tiek, kiek Dievas suteiks tau galios ir pareigų atlikti, kam aš tave judinu galia ir buvimu pasirodyti, kad galėčiau giedoti su jo šventaisiais angelais Omappa-la-man, Aleliuja, Amen.

Bet prieš kviesdami bet kurį iš Princų ar Kunigaikščių, turite Iškviesti jo vyriausiąjį valdantįjį angelą, kuris valdo dienos ar nakties valandą, kaip nurodyta toliau.

Žinoma, štai jūsų pateikto teksto vertimas.


Iškvietimas, kaip nurodyta toliau;

O tu galingas ir galingas angele Samaeli, kuris aukščiausiojo šlovės karaliaus dekretu esi pirmosios dienos valandos valdovas ir valdytojas, aš, aukščiausiojo tarnas, trokštu ir maldauju tavęs šiais trimis didžiais ir galingais Dievo vardais: Agla, On, Tetragrammaton, ir jų galia bei dorybe padėti man mano reikaluose, ir tavo galia bei valdžia atsiųsti ir priversti ateiti bei pasirodyti man visus ar bet kurį iš šių angelų, kuriuos aš šauksiu vardu, kurie gyvena tavo valdžioje, kad pamokytų, padėtų ir pagelbėtų man visuose tokiuose reikaluose ir dalykuose pagal jų pareigas, kurių aš iš jų trokšiu ir prašysiu, ir kad jie man darytų kaip aukščiausiojo kūrėjo tarnui.

Tada pradėkite juos Iškviesti, kaip nurodyta toliau:

O tu galingas ir galingas angele Amenieli, kuris valdai dievišku leidimu po didžiu ir galingu angelu Samaeliu, kuris yra didis ir galingas angelas, valdantis šią pirmąją dienos valandą. Aš, aukščiausiojo Dievo tarnas, užkeikiu ir maldauju tavęs visagalio ir nemirtingo Viešpaties Dievo Galybių Jehovos vardu.

Pastaba: nuo šio ženklo tęsti aukščiau parašyto užkeikimo turinį, ir t. t.

Ir kai ateis bet kuri dvasia, pasveikink ją. Tada išsakyk savo troškimą, o kai baigsi, paleisk ją pagal savo paleidimo nurodymus, ir t. t.

Ir taip baigiasi pirmoji Pauliaus Meno dalis, ir t. t.


C1 Pilnas Mažesnysis Saliamono Raktas

[Iliustracija: Praktikos Stalas]

Praktikos Stalas

Diena ☉ Naktis ☾


C2 PAULIAUS MENAI

24 Dienos ☉ ir Nakties ☾ Valandos pagal Pavadinimą ir Angelą

[Lentelė su 24 valandų pavadinimais, simboliais ir angelais]

1-oji Dienos ☉ valanda Samuelis2-oji Sovormi ☉ Anaelis3-oji Danter ☉ Vekuanielis4-oji Elechin ☉ Varhemielis
5-oji Tealeach ☉ Saskielis6-oji Genophorim ☉ Sanielis7-oji Hemarim ☉ Barkielis8-oji Genamin ☉ Osmadielis
9-oji Carron ☉ Kuagrielis10-oji Lamathon ☉ Orielis11-oji Manolohim ☉ Barielis12-oji Nahalon ☉ Beratielis
1-oji Omalhavien ☾ Sagratanas2-oji Ponazur ☾ Tartysas3-oji Guabrion ☾ Sarkuamechas4-oji Ramersi ☾ Jefischa
5-oji Sanayfor ☾ Absdarhonas6-oji Thaasoran ☾ Zazenachas7-oji Mendrion ☾ Mendrionas8-oji Xialim ☾ Narkorielis
9-oji Zeschar ☾ Pamyelis10-oji Malcho ☾ Lasuarimas11-oji Macho ☾ Dardarielis12-oji Xphan ☾ Sarandielis

Antroji Pauliaus Meno dalis

Kuriame yra mistiniai Zodiako ženklų angelų vardai apskritai, taip pat kiekvieno laipsnio angelų vardai, kurie vadinami žmonių angelais, nes kiekvienas žmogus gimsta po vienu iš tų ženklų ir laipsnių. Todėl tas, kuris žino savo gimimo momentą, gali žinoti jį valdantį angelą pagal tolesnį meną; ir per tai jis gali pasiekti visus menus ir mokslus, taip, visą išmintį ir žinias, kurių gali trokšti bet kuris mirtingas žmogus šiame pasaulyje. Bet atkreipkite dėmesį: Tie angelai, kurie priskiriami ugniai, turi daugiau žinių joje nei bet kurie kiti. Taip pat tie, kurie priklauso orui, turi daugiau žinių oro reikaluose nei bet kuris kitas dvasių ordinas, o tie, kurie iš vandens, turi daugiau žinių jame nei bet kurie kiti. Taip pat tie, kurie iš žemės, turi daugiau žinių joje nei bet kurie kiti. Norėdami sužinoti, kurie priklauso ugniai, orui, žemei ar vandeniui, stebėkite ženklų prigimtį ir negalėsite suklysti. Nes tie, kurie priskiriami ♈, yra tos pačios prigimties, būtent ugnies, ir taip pat su likusiais. Bet jei koks nors planetas yra tame laipsnyje, kuris kyla, tada tas angelas yra ir ženklo, ir planetos prigimties, ir t. t. Laikykitės šio metodo ir jūs tikrai pasieksite savo troškimą ir t. t.


[Lentelė: Planetos, Ženklai, Prigimtis ir Angelai]

PlanetosŽenklaiŽenklų PrigimtisAngelai
UgnisAielis
ŽemėTualis
OrasGialis
VanduoKaelis
UgnisOlis
ŽemėVoilis
OrasJaelis
VanduoJoselis
UgnisSuiajaselis
ŽemėCasujojah
OrasAusiulis
VanduoPasilis

Šie 12 vardų priskiriami 12 Zodiako ženklų. Dėl tų, kurie nežino tikslaus savo gimimo laipsnio, jie gali naudoti šiuos, jei žino bent kylantį ženklą, ir t. t. Kitų angelų, priskiriamų kiekvienam laipsniui, vardai yra šie:

[Didžiulė lentelė su angelų vardais kiekvienam Zodiako ženklo laipsniui]

(Pastaba: Toliau pateikiamas lentelės turinio vertimas ir transliteracija su lietuviškomis galūnėmis dėl aiškumo)

Laipsnis12345
BiaelisGesielisHaelisVanielisZacielis
LatielisHujaelisSachielisGnelielisPanaelis
LatielisNagaelisSachaelisGnalielisPanielis
SachielisMetialisAselisSachielisMihelis
MechielisSatielisAjelisMechielisSahelis
CelielisSenaelisNasaelisSangielisGnafielis
IbajahChaielisSahaelisNavielisSazielis
TelielisJenielisCesielisLengaelisNafaelis
TalielisJanielisCasielisLangaelisNafaelis
ChushelisTemaelisJaajahCashielisLamajah
ChamielisTesaelisJaajahCamielisLashielis
LachielisNelielisSanaelisGnasielisPangaelis

Laipsnis678910
CeknelisJafaelisItaelisKakielisLarielis
JezisielisKingaelisRafielisTezaelisGnakielis
TzisielisKingaelisRafielisGnetielisBakielis
AnielisSasaelisMagnaelisAfielisSersaelis
AnielisMasielisSengaelisAfielisMetzielis
ParzielisTzakielisKrielisRathielisTangielis
GnachielisPatielisTrajaelisKachielisBalielis
SatzielisGnakielisPerielisTzethielisRenglielis
SatzielisGnakielisPerielisTzangielisJebielis
NaajahSasajahGnamielisPaajahIzashielis
NaajahSamielisGnashielisPaajahIzamielis
TzafelisKfielisRatzielisTarajahGnatielis

Laipsnis1112131415
NatheelisSanelisGabielisPegielisGadielis
BerielisGethielisDagnelisVabielisZegielis
GerielisDathielisHegnelisVabielisZagielis
MakaelisArielisSethielisMagnaelisAbielis
SekielisArielisGnethielisSagielisAbielis
GnasielisBagielisGedielisDahielisHevaelis
TamaelisGnamielisBangielisGefelisDatzielis
RebielisTagielisGnadielisBevaelisGezielis
RegaelisTedielisGnaheelisBevaelisGezielis
KmielisRiajahTashielisGnamielisBaajah
KshielisRaajahTamielisGnashielisBaajah
BengielisGebielisDagielisHadielisVahajah

Laipsnis1617181920
KhelisLevielisHezaelisGecielisBetielis
ChadielisTahielisJavielisChazaelisBachielis
ChadielisTahielisJavielisChazaelisBachielis
SagelisMadielisAthielisSavaelisMazielis
MagielisSadielisAthielisMuvielisSavielis
VazielisZachielisChetielisTiielisJechielis
HekielisVarielisZethielisChengielisTibielis
DachielisHefielisVagaelisZackielisChabielis
DachielisHefielisVagaelisZackielisChabielis
GashielisDashielisHaajahVashielisZamielis
GashielisDashielisHaajahVashielisZamielis
ZavaelisChazaelisTachaelisJataelisCajaielis

Laipsnis2122232425
GielisDachaelisHabielisVagelisZadielis
GetielisDaijielisHachaelisVabielisZagielis
GetielisDajielisHachaelisVabielisZagielis
AchielisSetielisMaielisAchaelisSabielis
AchielisMetielisSielisAchaelisMabielis
CabielisBagielisGedielisDahielisHovielis
JagielisCedielisBehelisSaelisDazielis
TagielisJadielisChaelisBavielisGezaelis
TagielisJadielisCahaelisBavielisGezaelis
ChaelisTashielisJashielisCiajahBeshaelis
ChaelisTashielisJashielisCiajahBeshaelis
BachielisGabielisDagielisHedielisVahejah

Laipsnis2627282930
ChahelisTavaelisJezelisChielisHetielis
ChadielisTahielisJavaelisChazielisSachaelis
ChadielisTahielisJaielisHozielisVachaelis
MagielisAdielisSahielisMevielisAzielis
SagielisAdielisMahielisSavaelisAzielis
VazielisZachielisChetivelisJachielisTehielis
HeckielisTajaelisChechielisTechielisCasielis
DachaelisVatielisZajelisZachielisChasielis
DachaelisHatielisVajaelisZachielisChasielis
GamaelisDaaelisHeshaelisVamielisZaajah
GashielisDaaelisHeshaelisVamielisZaajah
ZavaelisChazaelisTachielisJataelisCajaielis

(Redaktoriaus pastaba: ☉ = auksas, ♂ = geležis, ♃ = alavas, ☾ = sidabras, ♀ = varis, ♄ = švinas, ☿ = gyvsidabris.)

Tai yra 12 Antspaudų, kurie priskiriami Ženklams ir Angelams.


Pagamink šį antspaudą iš ☉ 1/2 drachmos, ☾ 2 drachmų, ♀ 1/2 drachmos ir išlydyk juos kartu, kai ☉ įeina į pirmąjį ♈ laipsnį. Tada, trečiadienį, Mėnuliui esant 9 ar 10 laipsnyje ♈, pagamink ir užbaik jį ir t. t. [CC1]


Pagamink šį antspaudą iš ♀ 1 drachmos, ♃ 1 drachmos, ♂ 1/2 drachmos, ☉ 2 drachmų ir išlydyk juos kartu tą pačią akimirką, kai ☉ įeina į ♉, ir taip užbaik jį ir t. t. [CC1]


Pagamink šį antspaudą iš ☿ 1 drachmos, ☾ 1 drachmos, ♃ 1/2 drachmos ir išlydyk juos kartu, kai ☉ įeina į ♊. Pagamink iš to lameną, kai ☾ yra ♌ arba ♊ ir t. t. [CC1]


Pagamink šį antspaudą iš ☾, kai ☉ įeina į ♋ Mėnulio valandą, pirmadienį 6, 13 ar 20 valandą. Mėnulis turi būti augantis ir gerame aspekte ir t. t. [CC2]


Pagamink šį antspaudą iš ☉, kai jis įeina į ♌, tada, kai ♃ yra ♌, išgraviruok pirmąją figūrą, o kitą pusę – kai ☾ yra ♐. Jis neturi daugiau patekti į ugnį, tik vieną kartą, kai yra lydomas ir t. t. [CC2]


Pagamink šį antspaudą iš ♀ 2 drachmų, ☉ 1/2 drachmos, ☾ 2 drachmų, ♃ 1/2 drachmos ir išlydyk juos ☉ dieną, kai ☉ įeina į ♍. Tada, kai ☿ yra gerai aspektuotas, jo dieną, išgraviruok žodžius ir ženklus, kaip matote figūroje ir t. t. [CC2]


Pagamink šį antspaudą iš ♃, ištirpdyto ir pagaminto, kai ☉ įeina į ♎. [CC3]


Pagamink šį antspaudą iš ♂ ir ♄ šią dieną ir valandą, antradienį, 6, 13 ar 20 valandą, kai ☉ įeina į ♏, ir tą valandą išgraviruok jo priekinę dalį, o vėliau, kai ☉ įeina į ♈, išgraviruok kitą. [CC3]


Pagamink šį antspaudą iš gryno ♃ tą valandą, kai ☉ įeina į ♐, ir išgraviruok ♃ valandą, ketvirtadienį, 6, 13 ar 20 valandą. Šis antspaudas turi būti pakabintas ant sidabrinio žiedo. [CC3]


Pagamink šį antspaudą iš ♄ ir Žiedą iš ♄, kuriame jį pakabinsi, kai ☉ įeina į ♑, ir išgraviruok jį, kai ♄ yra gerai aspektuotas ir jo dieną bei valandą, šeštadienį, 6, 13 ar 20 valandą. [CC4]


Pagamink šį antspaudą iš ☉ 1/2 drachmos, ♄ 2 drachmų, ♂ 1 drachmos ir išlydyk juos, kai ☉ įeina į ♒, ir išgraviruok juos, kaip matote figūroje, kai ♄ yra 9-ajame name ir t. t. [CC4]


Pagamink šį antspaudą, kai ☉ įeina į ♓, iš ♃, ♀, ☾ po 2 drachmas kiekvieno ir ☿ 1/2 drachmos, ir leisk jiems būti išlydytiems ir išgraviruotiems abu tą jo augimo valandą, ir t. t. [CC4]

Taigi, kai žinai angelą, valdantį tavo gimimo ženklą ir laipsnį, ir turėdamas jau paruoštą antspaudą, tinkamą ženklui ir laipsniui, kaip parodyta anksčiau, kitas tavo žingsnis – suprasti, kokiam ordinui jis priklauso ir kokiam princui yra pavaldus, kaip parodyta toliau.

Pirma, tie genijai, kurie priskiriami ♈, ♌, ir ♐, yra iš ugnies regiono ir yra valdomi Mykolo, didžiojo angelo, kuris yra vienas iš didžiųjų Dievo pasiuntinių, esantis pietuose; todėl šie genijai turi būti stebimi pirmąją sekmadienio valandą ir aštuntąją, taip pat trečiąją ir dešimtąją naktį, atsisukus į tą kryptį. Jie pasirodo karališkais apdarais, rankose laikydami skeptrus, dažnai jodami ant liūto ar gaidžio. Jų apdarai yra raudonos ir šafrano spalvos, ir dažniausiai jie įgauna karūnuotos karalienės pavidalą, labai gražų pažiūrėti ir t. t.

Antra, tie genijai, kurie priskiriami ♉, ♍ ir ♑, yra iš žemiškojo regiono ir valdomi Urielio, kuris turi tris princus: Cassielį, Sachielį ir Assaielį. Todėl genijai, priskiriami jam ir tiems ženklams, turi būti stebimi vakaruose. Jie pasirodo kaip karaliai, vilkintys žaliais ir sidabriniais apdarais, arba kaip maži vaikai ar moterys, mėgstančios medžioklę ir t. t. Jie turi būti stebimi šeštadieniais, pirmąją ir aštuntąją dienos valandomis, o naktį – trečiąją ir dešimtąją. Jūs turite slapta siekti savo troškimų, atsisukę į vakarus ir t. t.

Trečia, tie genijai, kurie priskiriami ♊, ♎ ir ♒, yra iš oro regiono, kurių aukščiausiasis princas vadinamas Rafaeliu; jis turi po savimi du princus, kurie vadinami Mieliu ir Serafieliu. Todėl genijai, priskiriami jam ir tiems ženklams, turi būti stebimi rytuose, trečiadienį, pirmąją ir aštuntąją dienos valandomis, o naktį – trečiąją ir dešimtąją. Jie pasirodo kaip karaliai ar gražūs jaunuoliai, vilkintys įvairių spalvų apdarais, bet dažniausiai kaip nepaprastai gražios moterys dėl savo stulbinančio baltumo ir grožio ir t. t.

Ketvirta ir paskutinė, tie genijai, kurie priskiriami ♋, ♏, ir ♓, yra iš vandens regiono ir yra valdomi Gabrieliaus, kuris turi po savimi tris galingus princus: Samaelį, Madielį ir Maelį. Todėl genijai, priskiriami šiems ženklams, valdomi Gabrieliaus, turi būti stebimi pirmadienį, šiaurėje, pirmąją ir aštuntąją dienos valandomis, o naktį – trečiąją ir dešimtąją. Jie pasirodo kaip karaliai, vilkintys žaliais ir sidabriniais apdarais, arba kaip maži vaikai ar moterys, mėgstančios medžioklę ir t. t.

Taigi, toliau turime stebėti metų laiką pagal dangaus kūnų žvaigždynus, kitaip visas mūsų darbas nueis veltui, nes jei genijus priklauso ugnies hierarchijai, bergždžia jį stebėti bet kuriuo kitu metų laiku, išskyrus tą, kai Saulė įeina į jo prigimties ženklus, tai yra ♈, ♌ ir ♐.

Taigi, jei tai žemės genijus, jis turi būti stebimas, kai ☉ įeina į ♉, ♍ ir ♑, ir taip pat su likusiais.

Kita taisyklė, kurios galima laikytis, yra ši: ugnies ordino genijai turi būti stebimi vasaros ketvirtį, žemės – rudenį, oro – pavasarį, o vandens – žiemos ketvirtį ir t. t.

Jų pareigos yra daryti viską, kas teisinga ir neprieštarauja didžiojo Dievo Jehovos įstatymams. Bet tai, kas yra mūsų gerovei ir kas susiję su mūsų gyvybės, būties ir gerovės apsauga, ir daryti gera bei įpareigoti savo kaimynus, ir t. t.

Dabar, tas, kuris trokšta pamatyti savo genijų, turi atitinkamai pasiruošti. Jei jo genijus yra iš ugnies, jo reikalavimai turi būti jo kūno ar asmens išsaugojimas, kad jis nepatirtų jokios žalos nuo šaunamųjų ginklų ar panašių dalykų, ir turėdamas tinkamą, paruoštą antspaudą, jis turi jį nešioti, kai trokšta pamatyti savo genijų, kad šis jį patvirtintų, ir kad ateityje jis neprarastų jo pagalbos ir apsaugos bet kuriuo metu ar proga ir t. t.

Bet jei jo genijus yra iš oro, jis sutaiko žmonių prigimtis, didina meilę ir prisirišimą tarp jų, sukelia pelnytą karalių ir princų palankumą ir slapta skatina santuokas. Todėl tas, kuris turi tokį genijų, prieš jį stebėdamas, turėtų paruošti antspaudą, tinkamą jo ordinui, kad jis galėtų jį patvirtinti stebėjimo dieną ir valandą, ir pamatys nuostabius ir keistus efektus, ir taip pat su kitomis 2 hierarchijomis.

Dabar, kai ateis laikas, kai norėsite pamatyti savo genijų, atsukite veidą į tą kryptį, kurioje yra ženklas, ir melskitės Dievui. Maldos turi būti sudarytos pagal jūsų fantaziją, bet tinkamos nagrinėjamam reikalui, ir ten jį rasi; o radęs jį ir nuoširdžiai jį pripažinęs, atlik savo pareigą. Tada jis, būdamas geras ir bendraujantis, apšvies tavo protą, pašalindamas viską, kas neaišku ir tamsu atmintyje, ir padarys tave išmanantį visus šventus ir dieviškus mokslus akimirksniu ir t. t.

Čia pateikiama maldos forma, kurią reikia kelis kartus sakyti toje pakrantėje ar kryptyje, kur yra genijus, tai yra egzorcizmas, skirtas iškviesti genijų į krištolo akmenį, kuris turi stovėti ant anksčiau parodyto praktikos stalo, uždengto baltu lininiu audiniu. Pastaba: ši malda gali būti pakeista pagal dirbančiojo norus, nes čia ji pateikiama kaip pavyzdys ir t. t.

Šventojo Angelo Sargo Užkeikimas

O tu didis ir palaimintas N., mano angele sarge, teikis nusileisti iš savo šventos buveinės, kuri yra dangiška, su savo šventa įtaka ir buvimu, į šį krištolo akmenį, kad aš galėčiau išvysti tavo šlovę ir mėgautis tavo draugija, pagalba ir parama, tiek dabar, tiek per amžius. O tu, kuris esi aukščiau už ketvirtąjį dangų ir žinai Elanelio paslaptis. Tu, kuris joji ant vėjo sparnų ir esi galingas bei galingas savo dangiškame ir viršmėnuliniame judėjime, nusileisk ir būk čia, aš meldžiu. Aš nuolankiai trokštu ir maldauju tavęs, kad jei kada nors nusipelniau tavo draugijos, ar jei bet kuris iš mano veiksmų ir ketinimų yra tikras, tyras ir pašventintas prieš tave, atnešk savo išorinį buvimą čia ir bendrauk su manimi, vienu iš tavo nuolankių mokinių, didžiojo Dievo Jehovos vardu, kuriam visas dangaus choras nuolat gieda: O Mappa la man Aleliuja. Amen.

Kai tai pasakysite kelis kartus, galiausiai pamatysite keistus vaizdus ir įvykius akmenyje, ir galiausiai pamatysite savo genijų. Tada maloniai jį priimkite, kaip buvote anksčiau nurodytas, išsakydami jam savo mintis ir ką norėtumėte, kad jis padarytų ir t. t.

Ir taip baigiasi antroji Pauliaus Meno dalis


[CC1-CC4: Iliustracijų puslapiai]

[Šiuose puslapiuose pateikiami Zodiako ženklų antspaudai (sigilai), kaip aprašyta tekste.]


Ars Almadel Solomonis: 4-oji Knyga

Šia taisykle Saliamonas gavo didelę išmintį iš vyriausiųjų angelų, valdančių 4 pasaulio aukštumas. Turite atkreipti dėmesį, kad yra 4 aukštumos, atstovaujančios 4 pasaulio kampus: Rytus, Vakarus, Šiaurę ir Pietus. Kurios yra padalintos į 12 dalių, tai yra, kiekviena dalis arba aukštuma į 3, ir kiekvienos šių aukštumų dalies angelai turi savo ypatingas dorybes ir galias, kaip bus parodyta tolesnėje medžiagoje ir t. t.

Almadelio Gamyba [D1]

Pagamink Almadelį iš gryno balto vaško, bet nuspalvinto pagal aukštumą, kaip bus parodyta. Jis turi būti keturkampis, šešių colių kraštinėmis; ir kiekviename kampe – skylė, ir tarp kiekvienos skylės nauja plunksna užrašyk šiuos Dievo žodžius ar vardus, bet tai turi būti daroma Sol (Saulės) dieną ir valandą. Ant pirmosios dalies, nukreiptos į Rytus, užrašyk: Adonai, Helomi, Pine, o ant antrosios, nukreiptos į Pietus: Helion, Heloi, Heii, o ant vakarinės dalies: Jod, Hod, Agla, o ant ketvirtosios dalies, kuri yra šiaurė, užrašyk šiuos vardus: Tetragrammaton, Shadai, Jah, o tarp pirmosios ir kitų ketvirčių padaryk Saliamono Pentaklį taip: ✡, ir tarp pirmosios ir kitų ketvirčių užrašyk šį žodį: Anabona, o Almadelio viduryje padaryk šešiakampę figūrą, o jos viduryje – trikampį, kuriame turi būti užrašyti šie Dievo vardai: Hel, Helion, Adonai. Ir šį paskutinį vardą apibrėžk aplink 6 kampų figūrą, kaip galite matyti šioje figūroje, kuri čia pateikta kaip pavyzdys ir t. t.

Ir iš to paties vaško turi būti pagamintos keturios žvakės, ir jos turi būti tos pačios spalvos kaip ir Almadelis. Turite padalinti vašką į tris dalis; viena dalis – Almadelio gamybai, o kitos dvi dalys – žvakių gamybai, ir iš kiekvienos iš jų turi išeiti koja, pagaminta iš to paties vaško, kad palaikytų Almadelį. Tai padarius, kitas žingsnis – pagaminti antspaudą iš gryno aukso ar sidabro, bet auksas yra geriausias, kuriame turi būti išgraviruoti šie trys vardai: Helion, Hellujon, Adonai.

Pastaba: Pirmoji Aukštuma vadinama Chora Orientis arba Rytų Aukštuma, ir norint atlikti eksperimentą šioje Choroje, tai turi būti daroma Saulės dieną ir valandą, o šių angelų galia ir pareiga yra daryti visus dalykus vaisingus ir didinti, tiek gyvūnus, tiek augalus, kūryboje ir dauginimesi; skatinti vaikų gimimą ir padaryti nevaisingas moteris vaisingas ir t. t. Jų vardai yra šie: Alimielis, Gabrielis, Borachielis, Lebesas ir Helisonas.

Pastaba: Jūs neturite melstis jokiems angelams, išskyrus tuos, kurie priklauso tai pačiai Aukštumai, kurią norite iškviesti. Kai operuojate, pastatykite keturias žvakes ant 4 žvakidžių, bet būkite atsargūs, neuždekite jų, kol nepradėsite operuoti. Tada padėkite Almadelį tarp keturių žvakių ant vaškinių kojų, išeinančių iš žvakių, ir padėkite auksinį antspaudą ant Almadelio, o tada, turėdami jau užrašytą iškvietimą ant nekaltos mergelės pergamento, uždekite žvakes ir perskaitykite iškvietimą, kaip nurodyta šios dalies pabaigoje ir t. t.

Ir kai jis pasirodo – jis pasirodo angelo pavidalu, rankoje laikydamas vėduoklę ar vėliavą, ant kurios pavaizduotas baltas kryžius, o jo kūnas apgaubtas gražiu debesiu, o jo veidas labai gražus ir šviesus, o ant galvos – rožių žiedų vainikas. Jis pirmiausia nusileidžia ant Almadelio užrašo, tarsi tai būtų migla ar rūkas. Tada Egzorcistas turi turėti paruoštą molinį indą, tos pačios spalvos kaip Almadelis ir kita jo įranga, baseino formos, ir įdėti į jį šiek tiek karštų pelenų ar anglių, bet ne per daug, kad neištirpdytų Almadelio vaško, ir įdėti į jį 3 mažus mastikos grūdelius miltelių pavidalu, kad smilktų ir kvapas kiltų aukštyn per Almadelio skyles, kai jis yra po juo, ir kai tik angelas užuodžia kvapą, jis pradeda kalbėti tyliu balsu, klausdamas, koks jūsų troškimas ir kodėl iškvietėte jo Aukštumos princus ir valdytojus. Tada jūs turite jam atsakyti, sakydami:

„Trokštu, kad visi mano prašymai būtų išpildyti, ir tai, už ką meldžiuosi, būtų įvykdyta, nes jūsų pareiga rodo ir skelbia, kad tai turi būti įvykdyta jūsų, jei Dievui patinka, ir t. t.“

Pridėdami toliau savo prašymų detales, melsdamiesi nuoširdžiai ir nuolankiai už tai, kas teisėta ir teisinga, ir tai jūs tikrai gausite iš jo. Bet jei jis nepasirodo iš karto, turite paimti auksinį antspaudą ir juo padaryti tris ar keturis ženklus ant žvakių, ir per tai angelas tuoj pat pasirodys, kaip minėta anksčiau, o kai angelas išvyks, jis pripildys visą vietą saldžiu ir maloniu kvapu, kuris bus jaučiamas ilgą laiką.

Pastaba: Auksinis antspaudas tinka ir turi būti naudojamas visų Aukštumų operacijose. Pirmosios Choros Almadelio spalva yra lelijos baltumo. Antrosios Choros – tobulos raudonos rožės spalvos. Trečiosios Choros – žalia, sumaišyta su balta sidabro spalva. Ketvirtosios Choros – juoda, sumaišyta su trupučiu žalios, niūrios spalvos ir t. t.

Apie Antrąją Chorą arba Aukštumą.

Pastaba: Visos kitos trys Aukštumos su savo ženklais ir princais turi galią turtams ir turtui, ir gali bet kurį žmogų padaryti turtingą ar vargšą, ir kaip pirmoji Chora duoda augimą ir vaisingumą, taip šios duoda mažėjimą ir nevaisingumą, ir t. t.

Ir jei kas nors nori operuoti bet kurioje iš kitų 3 Chorų ar Aukštumų, jie turi tai daryti sekmadieniais, taip, kaip parodyta aukščiau. Bet nemelskite nieko, kas prieštarauja jų pareigų prigimčiai, ar prieš Dievą ir jo įstatymus, bet tai, ką Dievas duoda pagal prigimties eigą, to galite trokšti ir gauti, ir visa įranga, kuri turi būti naudojama, turi būti tos pačios spalvos kaip ir Almadelis, o šios antrosios Choros princai vadinami taip: Alphariza, Genon, Geror, Armon, Gereimon ir t. t.

Ir kai operuojate, klūpėkite prieš Almadelį, vilkėdami tos pačios spalvos drabužius, kambaryje, iškabintame tomis pačiomis spalvomis, nes šventasis pasirodymas bus tų pačių spalvų. Ir kai jis pasirodys, padėkite molinį indą po Almadelį su ugnimi ir karštais pelenais bei 3 mastikos grūdeliais miltelių pavidalu, kad smilktų, kaip rašyta aukščiau, ir kai angelas užuodžia smilkalus, jis atsisuka veidu į jus, klausdamas Egzorcisto tyliu balsu, kodėl jis iškvietė šios Choros ar Aukštumos princus. Tada jūs turite atsakyti, kaip anksčiau, sakydami:

„Trokštu, kad mano prašymas būtų išpildytas, ir jo turinys būtų įvykdytas, nes jūsų pareigos rodo ir skelbia, kad tai turi būti padaryta jūsų, jei Dievui patinka, ir t. t.“

Jūs neturite bijoti, bet kalbėti nuolankiai, sakydami ir t. t.
„Aš visiškai pasikliauju jūsų pareigomis ir meldžiuosi jūsų šios Aukštumos princams, kad galėčiau džiaugtis ir gauti visus dalykus pagal savo norus ir troškimus, ir t. t.“

Galite toliau išreikšti savo mintis visose detalėse savo maldoje ir t. t. Taip pat darykite kitose dviejose Chorose, kurios seka, ir t. t.

Šios antrosios Aukštumos angelas pasirodo jauno vaiko pavidalu su atlaso drabužiais, raudonos rožės spalvos, turintis raudonų gvazdikų vainiką ant galvos. Jo veidas žiūri aukštyn į dangų, yra raudonos spalvos ir apgaubtas ryškiu spindesiu, kaip saulės spinduliai. Ir prieš išvykdamas jis kalba Egzorcistui, sakydamas: „Aš esu tavo draugas ir brolis“, ir jis apšviečia orą aplink spindesiu, ir palieka malonų kvapą, kuris išlieka ilgą laiką, ir t. t.

Apie Trečiąją Chorą arba Aukštumą.

Šioje Choroje jūs turite daryti viską, kaip nurodyta kitose dviejose. Šios Aukštumos angelai vadinami taip: Eliphamasai, Gelomiros, Gedobonai, Saranana ir Elomnia. Jie pasirodo vaikų ar mažų moterų pavidalu, apsirengę žaliais ir sidabriniais drabužiais, labai malonūs pažiūrėti, ir laurų lapų vainiku, papuoštu baltomis ir žaliomis gėlėmis, ant galvų, ir atrodo, kad jie šiek tiek žiūri žemyn savo veidais, ir t. t. Jie kalba kaip ir kiti Egzorcistui ir palieka labai saldų kvapą, ir t. t.

Apie Ketvirtąją Chorą arba Aukštumą.

Šioje Choroje turite daryti kaip ir kitose, o šios Choros angelai vadinami Barchieliu, Gedieliu, Gabieliu, Delieliu ir Kaptieliu ir t. t. Šie pasirodo mažų vyrų ar berniukų pavidalu su juodos spalvos drabužiais, sumaišytais su tamsiai žalia, o rankose laiko nuogą paukštį, o jų galvos plikos, tik apjuostos ir papuoštos gebenėmis ir uogomis. Jie visi yra labai gražūs ir malonūs, ir apgaubti ryškiu įvairių spalvų spindesiu. Jie taip pat palieka saldų kvapą, bet jis šiek tiek skiriasi nuo kitų ir t. t.

Apie tinkamus laikus šiems angelams iškviesti

Pastaba: Yra 12 princų, valdančių be tų, kurie yra 4 Aukštumose. Jie pasiskirsto savo pareigas tarpusavyje, kiekvienas valdydamas 30 dienų kasmet. Dabar bus veltui kviesti bet kurį iš tų angelų, nebent tai būtų tie, kurie tuo metu valdo. Nes kiekviena Chora ar Aukštuma turi savo ribotą laiką pagal 12 Zodiako ženklų, ir kokiame ženkle yra Saulė, tas angelas ar tie angelai, kurie priklauso tam ženklui, turi valdžią, pavyzdžiui: Tarkime, aš norėčiau iškviesti pirmuosius du iš tų penkių, kurie priklauso pirmajai Chorai. Tada pasirinkčiau pirmąjį kovo sekmadienį, tai yra, po to, kai Saulė įeis į ♈, ir tada atlikčiau savo eksperimentą, ir taip pat daryčiau, jei norėčiau, kitą sekmadienį. Bet jei kviesčiau antruosius du, priklausančius pirmajai Chorai, tada turėčiau pasirinkti sekmadienius, kurie yra balandžio mėnesį, po to, kai ☉ įeis į ♉. Bet jei kviesčiau paskutinį iš penktųjų, tada turėčiau pasirinkti tuos sekmadienius, kurie yra gegužės mėnesį, po to, kai ☉ įeis į ♊, kad atlikčiau savo eksperimentą. Taip pat darykite kitose Aukštumose, nes jos visos turi vienodą veikimo būdą. Bet Aukštumos turi vardą, suformuotą atskirai dangaus substancijoje, kaip ženklą, nes kai angelai girdi jiems priskirtus Dievo vardus, jie tai girdi per to ženklo dorybę. Todėl veltui kviesti bet kurį angelą ar dvasią, nebent žinai, kokiais Dievo vardais juos kviesti. Todėl stebėkite šio tolesnio užkeikimo ar iškvietimo formą ir t. t.

Iškvietimas

O tu didis, galingas ir palaimintas Dievo angele, N., kuris valdai kaip vyriausiasis ir pirmasis valdantis angelas pirmojoje Choroje arba Rytų Aukštumoje, po didžiuoju Rytų princu, kuriam tu paklūsti ir kuris yra paskirtas virš tavęs kaip karalius dieviškąja Dievo, Adonai, Helomi, Pine, galia; kuris yra visų šventų dalykų danguje, žemėje ir pragare skirstytojas ir tvarkytojas, aš, to dievo Adonai, Helomi, Pine, kuriam tu paklūsti, tarnas, iškviečiu, užkeikiu ir maldauju tavęs, N., kad tuoj pat pasirodytum, ir to paties dievo, Adonai, Helomi, Pine, dorybe ir galia, aš tau įsakau per tą, kuriam tu paklūsti ir kuris yra paskirtas virš tavęs kaip karalius dieviškąja Dievo galia, kad tuoj pat nusileistum iš savo ordino ar buveinės ir ateitum pas mane, ir pasirodytum aiškiai ir matomai čia, prieš mane, šiame krištolo akmenyje, savo tikruoju, tinkamu pavidalu ir šlove, kalbėdamas suprantamu balsu, priimtinu mano suvokimui.

O tu galingas ir palaimintas angele N., kuris Dievo galia esi paskirtas valdyti visus augalus ir gyvūnus, ir priversti juos bei visas kitas Dievo būtybes augti, daugintis ir duoti vaisių pagal jų rūšis ir prigimtį. Aš, to paties tavo Dievo tarnas, maldauju ir nuolankiai prašau tavęs ateiti ir parodyti man visus dalykus, kurių aš iš tavęs trokšiu, kiek tai tavo galioje ir pareigose, jei Dievas tai leidžia. O tu gailestingumo tarna N., aš maldauju tavęs ir nuolankiai prašau tavęs šiais trimis tavo tikrojo Dievo vardais, Adonai, Helomi, Pine, ir priverčiu tave šiuo galingu vardu Anabona, kad tuoj pat pasirodytum matomai ir aiškiai savo tikruoju pavidalu ir šlove šiame krištolo akmenyje, kad aš galėčiau matomai tave matyti ir girdimai girdėti tave kalbant su manimi. Kad aš galėčiau turėti tavo palaimintą ir šlovingą pagalbą, artimą draugystę ir nuolatinę bendrystę, bendravimą ir pamokymus, tiek dabar, tiek visada, kad informuotum ir teisingai pamokytum mane mano neišmanančiame ir sugedusiame intelekte, nuovokoje ir supratime. Ir padėtum man tiek čia, tiek visose kitose tiesose, ką visagalis Adonai, Karalių Karalius, visų gerų dovanų davėjas, savo dosnia ir tėviška gailestingumu teiksis man suteikti. Todėl, o tu palaimintas angele N., būk man draugiškas ir daryk man, kiek Dievas tau suteikė galios ir pareigų atlikti, kam aš tave judinu galia ir buvimu pasirodyti, kad galėčiau giedoti su jo šventaisiais angelais, O Mappa-la-man! Aleliuja, amen.

Pastaba: Šis iškvietimas turi būti keičiamas pagal Aukštumą ir angelą, kurį norite iškviesti.

Kai jis pasirodys, maloniai jį priimkite, o tada prašykite to, kas teisinga ir teisėta; ir to, kas tinkama ir atitinka jo pareigas, ir jūs tai gausite.

Taip baigiasi Saliamono Almadelio knyga ir t. t.